دیوید فینچر در حال مذاکره برای ساخت فیلم 2 The Social Network است

ساخت فیلم 2 The Social Network

هنگامی که زمان جمع آوری لیستی از بهترین فیلم های دهه گذشته فرا رسید، بسیاری از منتقدان فیلم «شبکه اجتماعی» دیوید فینچر را در برگه های رای خود قرار دادند. طبق اخبار فیلم و سریال مووی 21 آرون سورکین فیلمنامه نویس درباره ادامه احتمالی این فیلم در سال 2010 اشاره کرده بود و گفته بود که ایده ساخت فیلم 2 The Social Network بی‌معنی است. زیرا ایده خاصی برای ادامه فیلم وجود ندارد.

دیوید فینچر در مصاحبه‌ای که به تازگی با گاردین منتشر شده، تأیید می‌کند که با سورکین درباره ساخت فیلم 2 The Social Network صحبت کرده است. و به‌طور رمزآلود اضافه می‌کند که او واقعاً نمی‌خواهد در این مورد تحقیق کند. زیرا «ایده خوبی نیست».

ساخت فیلم 2 The Social Network

«شبکه اجتماعی» داستان روزهای اولیه فیس‌بوک و خالق آن مارک زاکربرگ را روایت می‌کند. در سال ۲۰۰۳، مارک زاکربرگ، دانشجوی دانشگاه هاروارد، بعد از شکست در برقراری رابطه با یکی از دخترهای خوابگاه به نام اریکا، به اتاقش پناه می‌برد. و وب‌سایتی به نام فیس‌مش درست می‌کند که در آن اعضای سایت می‌توانند به دختران دانشگاه از نظر جذابیت‌شان نمره دهند.

 سایت خیلی زود مورد توجه قرار می‌گیرد. تا این‌که سرورهای سیستم پایگاه اینترنتی دانشگاه مختل می‌شود. زاکربرگ شش ماه از تحصیل محروم می‌شود و وقتی بازمی‌گردد، همه او را می‌شناسند. دوقلوهای وینکِلواس او را استخدام می‌کنند تا وب‌سایتی مخصوص دوست‌یابی برای آن‌ها درست کند. و بعد از بروز اتفاقاتی، وب‌سایت فیس‌بوک خلق می‌شود. که رفته‌رفته مورد توجه پانصد میلیون نفر در سراسر دنیا قرار می‌گیرد.

منبع Worldofreel

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 × دو =