اخراج 3 رای دهنده گلدن گلوب به دلیل تخلفات رفتاری

رای دهنده گلدن گلوب

با انتقال مراسم گلدن گلوب به یک سازمان انتفاعی، سه عضو رای دهنده گلدن گلوب به دلیل تخلفات رفتاری اخراج شدند. در همین حال 15 عضو سابق و بازنشسته دیگر نیز سازمان را ترک کردند.

سه رای دهنده گلدن گلوب که اخراج شدند شامل هویدا حمدی، منور حسین و آنیکو نوایی بودند. که پس از نقض قوانین رفتاری از سازمان اخراج شدند. حمدی یک روزنامه نگار مصری بود. که پس از گزارشی مبنی بر اینکه برخی از نقدها و توییت های او به زبان عربی بیانگر اظهارات ضدیهودی و افراطی است، مورد بازجویی قرار گرفت.

طبق اخبار هالیوود مووی 21 حمدی یکی از اعضای جدیدی بود که در سال 2021 در تلاش برای گسترش تنوع در این سازمان استخدام شده بود. زیرا گزارش‌ها نشان می داد که سازمان هیچ عضو سیاه پوستی ندارد که این موضوع دستورالعمل‌های اخلاقی را نقض می‌کند. معلوم نیست چرا حسین و نوایی اخراج شدند. هر دو برای بیش از 20 سال عضو انجمن مطبوعات خارجی هالیوود بودند.

رای دهنده گلدن گلوب

در همین حال استودیوها روز دوشنبه ایمیلی حاوی لیستی از 15 عضو قدیمی دیگر ارسال کردند که دیگر در گلدن گلوب رای نمی‌دهند. این فهرست شامل چندین عضو بازنشسته است.

گلدن گلوب در حال نهایی کردن فهرستی متشکل از 300 رای دهنده برای جوایز آتی است که برای 7 ژانویه تعیین شده است. برخلاف هر سال که مراسم در تاریخ 10 ژانویه برگزار میشد.

منبع Variety

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج + 5 =