تریلر سریال Great Expectations با بازی اولیویا کلمن

تریلر سریال Great Expectations

تریلر سریال Great Expectations منتشر شد. انتظارات بزرگ یک سریال درام آینده که توسط استیون نایت ساخته شده است. این فیلم بر اساس رمانی به همین نام نوشته چارلز دیکنز ساخته شده است. اولین نمایش آن در FX در Hulu در 26 مارس 2023 خواهد بود.

این مینی سریال شش قسمتی توسط FX با همکاری بی‌بی‌سی تولید شده است. ساخته شده توسط خالق پیکی بلایندرز، استیون نایت، که در کنار تام هاردی و ریدلی اسکات، نویسندگی و تهیه کنندگی اجرایی را بر عهده دارد.

 

داستان سریال

سریال داستان یتیمی را دنبال می کند که دوران کودکی خود را به عنوان شاگرد آهنگر گذرانده و ناگهان از یک خیریه ناشناس درآمدی بادآورده دریافت می کند که به او اجازه می دهد به لندن سفر کند و وارد جامعه عالی شود. انتظارات بزرگ سیزدهمین رمان دیکنز و آخرین اثر تمام شده او است که در سال 1861 منتشر شد. قبلاً بارها اقتباس شده است. از جمله به عنوان فیلم بلند اخیراً در سال 1998 با ایتن هاوک و در سال 2012 با رالف فاینز. در این سریال اولیویا کلمن در نقش خانم هاویشم، فیون وایتهد در نقش پیپ، اشلی توماس در نقش جگرز، جانی هریس، شالوم برون-فرانکلین، هیلی اسکوایرز، اوون مک دانل، تریستان گراول و مت بری در نقش آقای پامبلچاک بازی می‌کنند.

در پایان این سریال تلاش های یک یتیم جوان برای اینکه زندگی خود را به یک زندگی سطح بالا تغییر دهد را به تصویر کشیده است.

تریلر سریال Great Expectations :

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج × 5 =