واکنش بازیگران رینیرا و آلیسنت در مورد عشق مخفیانه به یکدیگر

آلیسنت

دارسی که نقش رینیرای بزرگسال را بازی می‌کند، می‌گوید: «این نوع انرژی اروتیک در روابط اولیه آنها بسیار وجود دارد. “من فکر می کنم که رینیرا در درجه اول تمایل عمیق به شناخته شدن و دیده شدن دارد. درد و رنج آنقدر غالب است که نمی‌دانم در این مرحله فضایی برای تعامل آگاهانه وجود دارد یا خیر. اما او قطعاً مشتاق صمیمیت فیزیکی است. با آنچه او با شوهر فعلی و فرزندانش به اشتراک می گذارد متفاوت است. شکلی متفاوت از تماس.»

رینیرا تارگرین و آلیسنت هایتاور از زمان شروع نمایش صمیمیت خاصی در رابطه خود نشان داده اند. به خصوص در سال های جوانی. اما به نظر می رسد که آلیسنت آنقدر سرکوب شده باشد که نتواند به جایی برسد.

مطالب مرتبط: واکنش الیزابت اولسن درباره پیوستن به سریال خاندان اژدها ۲۰۲۲

آلیسنت

مصاحبه دارسی و کوک

کوک که نقش آلیسنت بزرگسال را بازی می‌کند، می‌گوید: «نمی‌دانم آلیسنت بزرگسال می‌داند که اکنون احساس کردن آن چیزها چه حسی دارد. «بخش های سرکوب شده بسیاری وجود دارد. تمایلات جنسی احتمالاً در حال حاضر یک لایه رسوبی از احساسات آلیسنت را تشکیل داده اند. از دیدگاه آلیسنت، من نمی دانم چه چیزی او را وادار می‌کند تا دوباره با رینیرا رو در رو شود.»

البته نقش این دو زن جوان را بازیگران جوان تر، میلی آلکاک و امیلی کری نیز بازی می کنند. اگرچه نسخه‌های قدیمی‌تر رینیرا و آلیسنت ممکن است محکوم به این باشند که هرگز خواسته‌هایشان را برآورده نکنند، به نظر می‌رسد که بازیگران جوان‌تر به ورایتی گفته‌اند که در این باره صحبت کرده‌اند.

کری که نقش آلیسنت جوان را بازی می‌کند، گفت: «منظورم این است که ما به نوعی این گفتگو را شروع کردیم. ما در اتاق تمرین بودیم. فکر می‌کنم قسمت 4 بود. لزوماً چیزی نبود که درباره آن صحبت کرده باشیم. داشتیم سکانس مورد نظر را بازی می کردیم. و من و میلی به همدیگر نگاه می‌کردیم: «به‌نظر می‌رسد که می‌خواهیم ببوسیم؟ این واقعاً عجیب بود!»

آلیسنت

او افزود: «ما قصد نداشتیم این دو کاراکتر را همجنسگرا نشان دهیم. اما اگر بیننده تمایل دارد چنین فکری کند می تواند این کار را انجام دهد. همچنین اگر بیننده می خواهد قبل کند که ما فقط دو دوست هستیم باز هم می تواند این کار را انجام دهد. رینیرا و آلیسنت فقط دخترهای 14 ساله هستند.

اینکه آیا رینیرا و آلیسنت در نهایت به به رابطه خاصی می رسند یا خیر باید دید. با این حال این سریال حداقل 4 فصل ادامه دارد پس شانس و فرصت های مناسب بسیاری وجود دارد.

منبع IGN

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهارده + 1 =