ساخت فیلم Kingsman 3 سال آینده آغاز می شود

ساخت فیلم Kingsman 3

یک به‌روزرسانی هیجان‌انگیز از متیو وان فیلم‌ساز منتشر شده که تأیید کرده ساخت فیلم Kingsman 3 و فیلم‌برداری آن سال آینده آغاز خواهد شد.

وان با دو فیلم اول کینگزمن با بازی کالین فرث و تارون اجرتون به موفقیت بزرگی دست یافت. در حالی که یک فیلم پیش درآمد با نام Kingsman در سال 2021 با نقدهای متفاوتی اکران شد.

طرفداران سه گانه اصلی اکنون می توانند هیجان زده شوند. زیرا وان در مورد ساخت فیلم Kingsman 3 که در حال حاضر با عنوان خون آبی نامگذاری شده است. در یک پنل در کامیک کان نیویورک صحبت کرده است. او گفت: Kingsman 3″ به‌روزرسانی هیجان‌انگیزی برای فیلمبرداری فاکس دریافت می‌کند. ساخت فیلم Kingsman 3 سال آینده آغاز می شود.”

ساخت فیلم Kingsman 3

طبق اخبار فیلم و سریال مووی 21 وان با تأیید شروع فیلمبرداری در سال 2024 یک خبر هیجان انگیز دیگری را نیز عنوان کرد و گفت: سال آینده ما Kick-Ass ریبوت را هم خواهیم ساخت.

وان سپس ریبوت Kick-Ass خود را با جزئیات بیشتری توضیح داد: “Kick-Ass به نوعی درک مردم را از آنچه یک فیلم ابرقهرمانی در آن زمان بود تغییر داد. بنابراین ما دوباره این کار را انجام می دهیم. هیچ یک از شخصیت های Kick-As دیگر در این ریبوت حضور ندارند. ما می‌خواهیم دوباره این مجموعه را بازسازی کنیم. من به حدی هیجان زده هستم که نمی توانم درباره آن صحبت کنم. بدون شک بسیار سرگرم کننده خواهد بود.”

منبع Yahoo

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 × پنج =