مایلی سایرس: از تاریخ انتشار آلبوم جدید تا اجرای برنامه شب سال نو 2023

مایلی سایرس میگوید آلبوم جدیدی در راه است. آخرین اخبار سلبریتی های هالیوود را در مووی 21 بخوانید:


اوایل این ماه سری جدیدی از پوستر های مایلی سایرس با متن “سال جدید، مایلی جدید” در نقاط مختلف لس آنجلس ظاهر شدند.
بسیاری از طرفداران مایلی هیجان زده شدند که ممکن است این پوستر ها مربوط به ادامه ی ترکی که از سایرس در 2020 منتشر شد (Plastic Hearts) باشد. حالا مایلی سایرس با گذاشتن یک شمارش معکوس در وبسایتش حدس و گمان ها را تائید کرد.


خبر خوب اینه که: فقط 12 روز تا انتشار اثر جدید مایلی باقی مونده. در وبسایت مایلی سایرس نوشته “12 روز و 13 ساعت” که نشون میده آهنگ/آلبوم جدید اون دقیقا در سال نو و همزمان با پارتی شب سال نو که مایلی سایرس همراه با دالی پارتون مجریان اون هستند منتشر میشه.


اطلاعات دیگه ای غیر از تهیه کننده ی محتمل این پروژه، مایک ویل، در دسترس نیست. رد سیمرد عکسی از این دو منتشر کرد که در کپشن نوشته بود “EAR DRUMMERS AND HEAD BANGERZ”
اونها قبلا در آلبوم 2013 مایلی سایرس به اسم BANGERZ با هم همکاری کرده بودند. این اثر جدید بر اساس اولین آلبوم لایو مایلی به اسم Attention: Miley Live خواهد بود.


ترک هایی که مایلی سایرس اوایل امسال منتشر کرده از “Party in the U.S.A” تا “Plastic Heart” بودند و بقیه کاور آهنگ مدونا، “Like a Prayer” و “Nothing Compares 2 U” از سیند اوکانر بودند.


“طرفداران من خیلی وقت بود که ازم یک آلبوم لایو میخواستن و من خیلی هیجان زدم که آلبوم رو بهشون بدم.”
سایرس ادامه داد:” این اجرا از طرف هوادارها و برای هوادارها ساخته شده! من از فن ها خواستم بگن که دوست دارن من چه آهنگی رو براشون اجرا کنم و این پلی لیستیه که شماها ساختین!”


برنامه ی شب سال نوی مایلی سایرس مخصوص هواداران سیا، لاتو و سیریمرد خواهد بود. مایلی در مصاحبه با جیمی فلن گفت:” سیا هم اجرا داره، اون یکی از آرتیست های مورد علاقمه. لاتو هم همینطور. ری سریمرد که دوست من هم هست هم اجرا میکنه.”

مطالب مرتبط: اصلاح صورت جیمی فلن توسط مایلی سایرس در برنامه زنده


سایرس فاش کرد:” آرتیست های دیگه ای هم اضافه میشن” و در مورد لاین آپ و ترتیب اجراها کمی هوادارها رو اذیت کرد و گفت:” خیلی شبیه خودمه، جوری چیده شده که اصلا منطقی نیست و ترتیبی نداره ولی در کل خیلی منطقی به نظر میاد.”

منبع: Americansongwriter

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک × 1 =