اولیویا رودیگو در سال جدید آلبوم جدیدش را منتشر میکند!

اولیویا رودریگو تایید کرد که در سال 2023 پس از دریافت اولین آلبوم خود، Sour، که سه جایزه گرمی به دست آورد، آلبوم جدیدی منتشر خواهد کرد: “خیلی هیجان زده هستم.” آخرین اخبار سلبریتی های هالیوود را در مووی 21 بخوانید…


اولیویا رودریگو پس از موفقیت اولین آلبوم خود موسیقی جدیدی را در سال 2023 منتشر خواهد کرد.
این خواننده 19 ساله در یک ویدیوی “تشکر و قدردانی” از طرفداران این خبر هیجان انگیز را تأیید کرد.


این ستاره که بیش از 35 میلیون شنونده ماهانه در این پلتفرم پخش موسیقی دارد، گفت: “فقط می‌خواستم ازتون تشکر کنم که امسال به موسیقی من گوش دادید.”
اولویا طرفدارانش را کمی با شیطنت ذیت کرد و گفت: “واقعاً، واقعاً نمی‌تونم بیشتر از این سپاسگزار باشم و برای سال آینده، و همه چیزهای جدید و موسیقی جدیدی که سال 2023 با خودش میاره، خیلی هیجان‌ زده هستم.”


بر اساس علیرغم انتشار در سال 2021، طبق آمار Variety، “ترش” سومین آلبوم با بیشترین میزان استریم در سراسر جهان بود.
او توسط Un Verano Sin Ti از Bad Bunny و Harry’s House از هری استایلز شکست خورد.
ترش همچنین پنجمین آلبوم پر استریم در ایالات متحده بود.
ستاره ی The High School Musical: The Musical: The Series سال گذشته برای همین آلبوم سه جایزه گرمی از مجموع هفت نامزدی دریافت کرد.
اولیویا در مصاحبه ای با بیلبورد که در ماه فوریه منتشر شد، درباره آلبوم جدید خود صحبت کرد.


رودریگو در آن زمان گفت: “من یک اهنگ تایتل و چند آهنگ دیگه برای آلبوم بعدی ام دارم.” واقعاً هیجان انگیزه است که به دنیای جدیدی که قراره برام به وجود بیاد فکر کنم. من فقط عاشق نوشتن آهنگم. سعی می کنم زیاد به خودم فشار نیارم. [می‌خواهم] الان به نوعی کشف کنم و ازش لذت ببرم.”


اگرچه اولیویا امسال هیچ موسیقی جدیدی منتشر نکرد، اما طرفداران محتوای جدیدی را از این خواننده ی کالیفرنیایی گرفتند.
رودریگو مستندی با عنوان “اولیویا رودریگو: رانندگی به خانه 2 u” در ماه مارس منتشر کرد، جایی که او از سالت لیک سیتی به لس آنجلس رفت و درباره ساخت Sour صحبت کرد.


اولیویا، خواننده ی Driver license از آوریل تا ژوئیه سال جاری در پورتلند، اورگان و پایان در لندن، انگلستان، تور برگزار کرد.
او در مجموع به 10 کشور از جمله کانادا، فرانسه، آلمان، ایتالیا و بریتانیا – اما نه محدود به این کشورها – سر زد و تور برگزار کرد.

منبع: Dailymail

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نه − 3 =