سری جدید سریال فرار از زندان توسط Hulu در حال ساخت است

سری جدید سریال فرار از زندان

تایید شده است که سری جدید سریال فرار از زندان در دنیای درام محبوب فاکس این بار توسط Hulu در حال ساخت است.

الگین جیمز خالق و مجری برنامه اعلام کرد که این نمایش در مراحل اولیه توسعه است و او در حال نوشتن سریال است. انتظار نمی‌رود سری جدید سریال فرار از زندان شخصیت‌هایی را که در مرکز درام اصلی و در زندان بودند مانند مایکل اسکافیلد (با بازی ونتورث میلر) و لینکلن باروز (دومینیک پرسل) به نمایش بگذارد.

جیمز در کنار داون اولمستد خالق «فرار از زندان»، پل شیورینگ، مارتی ادلشتاین و نیل موریتز تهیه کنندگی را بر عهده دارد.

طبق اخبار فیلم و سریال مووی 21 سریال «فرار از زندان» به مدت پنج فصل از شبکه فاکس پخش شد. و یک فیلم تلویزیونی به نام «فرار نهایی» و یک اسپین‌آف کم‌هزینه به نام «فرار از زندان: اثبات بی‌گناهی» را تولید کرد. این مجموعه همچنین الهام‌بخش یک بازی ویدیویی، وب‌سایتهای آنلاین، یک مجله و یک رمان بود.

سری جدید سریال فرار از زندان

“فرار از زندان” داستان لینکلن باروز را دنبال می کند که به دلیل جرمی که مرتکب نشده به اعدام محکوم شده است. و برادرش مایکل اسکافیلد نقشه ای برای کمک به لینکلن برای فرار از زندان طراحی می کند. این نمایش در رتبه بندی جایگاه بی نظیری داشت و جایزه گلدن گلوب را برای بهترین سریال تلویزیونی درام برای فصل افتتاحیه خود دریافت کرد.

در این سریال رابین تونی، پیتر استورمار، آموری نولاسکو، مارشال آلمن، وید ویلیامز و پل آدلستاین نیز ایفای نقش کردند. ادلشتاین، موریتز، مت اولمستد، کوین هوکس، داون پاروس و برت رتنر تهیه‌کننده اجرایی آن بودند.

منبع Variety

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هفده + 1 =