تیلور سوئیفت پردرآمدترین سلبریتی زن جهان در سال 2022 معرفی شد

تیلور سوئیفت پردرآمدترین سلبریتی زن جهان

در فهرست سالانه فوربس از ۱۰ هنرمند پردرآمد، تیلور سوئیفت با ۹۲ میلیون دلار به عنوان پردرآمدترین بازیگر زن در سال ۲۰۲۲ در صدر لیست قرار گرفت. همچنین عکس او بر روی جلد مجبه فوربس قرار گرفت.

در حالی تیلور سوئیفت پردرآمدترین سلبریتی زن جهان شد که تنها زن در این فهرست بود. او پس از جنسیس، استینگ و دیگر بازیگران مرد در جایگاه نهم قرار گرفت. به گفته فوربس، اکثر درآمدهای این خواننده/ترانه سرا از فروش رکوردهای فیزیکی، پلتفرم های استریم، دانلود دیجیتال، مجوز و همگام سازی به دست آمده است.

طبق اخبار هالیوود مووی 21 در سال 2022 سوئیفت دهمین آلبوم استودیویی خود را با نام Midnights منتشر کرد که موفقیت بزرگی از نظر انتقادی و تجاری به دست آورد. در اولین هفته خود این آلبوم در صدر جدول آلبوم بیلبورد 200 ایالات متحده قرار گرفت و بیش از 1.5 میلیون واحد آلبوم معادل آن فروخت که آن را به اولین آلبوم پس از شهرت خود سوئیفت (2017) تبدیل کرد که بیش از 1 میلیون واحد در هفته اول خود فروخت. با این آلبوم سوئیفت اولین هنرمندی شد که تمام 10 جایگاه برتر در بیلبورد 100 را به خود اختصاص داد. با این همه موفقیت جای تعجب نیست که چرا Midnights پرفروش ترین آلبوم سال 2022 بود.

تیلور سوئیفت پردرآمدترین سلبریتی زن جهان

تور جدید تیلور سوئیفت

تیلور قرار است تور The Eras را در ماه مارس آغاز کند. تقاضا برای این تور به حدی بود که Ticketmaster در 15 نوامبر سال گذشته بلافاصله پس از شروع پیش فروش سقوط کرد. 2.4 میلیون بلیت همچنان در آن روز فروخته شد و رکورد بیشترین فروش بلیت کنسرت توسط یک هنرمند در یک روز را شکست. پیش‌بینی می‌شود که سوئیفت تنها از مرحله تور ایالات متحده، 620 میلیون دلار درآمد داشته باشد. در حالی که مراحل بین المللی تور اعلام نشده است.

این خبر تنها یک هفته پس از پیروزی بزرگ اخیر سوئیفت در جوایز گرمی منتشر می شود. جایی که او جایزه بهترین موزیک ویدیو را برای فیلم کوتاه «همه خیلی خوب» به خانه برد.

 تیلور گفت: “من نمی توانم احساساتم را با کلمات بیان کنم. برای اینکه @RecordingAcad و همتایان من از من به عنوان یک کارگردان قدردانی کنند، من متحیر شدم. از همه هوادارانی که مایل بودند این اتفاق بیفتد تشکر می کنم “

در حالی که نمی‌توانیم کاملاً مطمئن باشیم که تیلور سوئیفت پردرآمدترین سلبریتی زن جهان در سال جاری خواهد بود. اما با وجود موفقیت های چشمگیر در سال 2022 برای این خهنرمند جای تعجب نیست که در صدر این لیست قرار گرفته باشد.

منبع Glittermagazine

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

15 − پانزده =