نمایش کلی کلارکسون تا سال 2025 تمدید شد

نمایش کلی کلارکسون

نمایش کلی کلارکسون برای دو فصل دیگر تمدید شد و تا سال 2025 ادامه خواهد داشت. از زمان پخش این برنامه در 12 سپتامبر، شو کلی کلارکسون به طور متوسط حدود 1.34 میلیون بیننده زنده در هر قسمت داشته است و برای دومین فصل متوالی به افزایش مخاطبان خود ادامه داده است. این نمایش که توسط استودیو NBCUniversal Syndication توزیع می‌شود. در حال حاضر در 211 در سراسر کشور پخش می‌شود.

طبق اخبار تلویزیون مووی 21 شانس تمدید این سریال پس از جانشینی آن در بازه زمانی که قبلاً The Ellen DeGeneres Show برگزار می شد، افزایش یافت. این نمایش اوایل به عنوان جانشین الن در پاییز 2019 ظاهر شد.

نمایش کلی کلارکسون

“کلی کلارکسون یکی از درخشان ترین ستاره های این برنامه است. نمایش کلی کلارکسون با بیش از 500 ساعت مشاهده بر روی پلتفرم‌های پخش، کابلی و دیجیتالی از زمان راه‌اندازی خود برای بسیاری از بینندگان سرگرم کننده و الهام‌بخش بوده. همچنین مکالمات مهم و ارتباط با بینندگان وفادار در نسل‌های مختلف از روش های جذب مخاطب این برنامه است. تریسی ویلسون گفت: همراه با بهترین تیم تولیدکننده به موفقیت نمایش این شو تلویزیونی ادامه خواهیم داد.

این نمایش همچنین شاهد موفقیت در دموهای کلیدی است. از جمله افزایش درصد دو رقمی سال به سال بینندگان در میان بزرگسالان 25 تا 54 ساله.

نظر رئیس NBC درباره کلارکسون

والاری استاب رئیس NBCUniversal Local گفت: «دلیل اینکه فصل چهارم این نمایش به اوج تحسین منتقدان و بینندگان رسیده، وجود کلی کلارکسون است که نمایش را سرگرم کننده و جذاب می کند.او گفت: “نمایش کلی کلارکسون بخش ارزشمندی از برنامه‌ ما است و ما مشتاق ماندگاری طولانی آن هستیم.”

نمایش کلی کلارکسون

نمایش کلی کلارکسون توسط مجری برنده جایزه امی و هنرمند برنده جایزه گرمی، کلی کلارکسون برگزار می شود. فرمول منحصربه‌فرد نمایش، وجود گروهی از نوازندگان، بازیگران، کارگردانان و نویسندگان متنوع همگی از برنامه های جذاب این شو هستند.

این تاک شو توسط الکس دودا، تهیه کننده اجرایی و مجری برنامه رهبری می شود. کلارکسون یک تهیه کننده اجرایی نیز هست. در سه فصل قبلی، کلی کلارکسون شو موفق به کسب 13 جایزه امی در روز و دو جایزه Gracie برای بهترین برنامه تاک شو سرگرمی شده است.

منبع Deadline

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 × سه =