سریال های معروفی که کاربران فضای مجازی باید دیده باشند

برخی از سریال ها تاثیر ماندگاری روی تلویزیون ندارند؛ اما کاربران ردیت تصمیم گرفته‌اند سریال هایی را که همیشه لازم‌التماشا هستند را معرفی کنند. با مووی 21 در مقاله معرفی سریال های معروف فضای مجازی همراه باشید.

در حالی که برخی از سریال ها در دورانی که منتشر شده‌اند، روی مخاطبان تاثیر عمده‌ای می گذارند، اما همیشه برای ریواچ یا به خاطر سپر‌ده شد‌ن مناسب نیستند. اما کاربران فضای مجازی سریال هایی را معرفی کرده‌اند که معتقدند آنها همیشه در دسته سریال های معروف فضای مجازی قرار خواهند گرفت.

The Office

The Office

یکی از کاربران ردیت به نام جانلویسون – گولد با نام کاربری‌ای که نشان‌دهنده عشق او به این سریال است، معتقد است که این سریال همچنان یک سریال ثابت در لیست سریال های معروف فضای مجازی باقی خواهد ماند و توضیح می دهد که هر بار که یک اپیزود را تماشا می کند، چیز جدیدی برای خندیدن پیدا می کنند. ظرافت طنز، نبوغ است.

در نسخه آمریکایی، فیلمنامه به گونه‌ای هوشمندانه نو‌شته شد‌ه بود که شامل شوخی های خنده دار می شد و مخاطب را یک دقیقه می خنداند. در حالی که برخی لحظات کمدی عجیب و غریب بودند، خطوط ظریف تری وجود داشت که نیاز به زمان بندی کامل داشت.

The Simpsons

The Simpsons

هانبامباخ، یکی از کاربران ردیت، سریال سیمپسون ها را که در ماه سپتامبر به سی و چهارمین فصل خود رسید، یک سریال برجسته می‌داند.

سریال سیمپسون ها به عنوان یکی از بهترین سیتکام های انیمیشنی تمام اعصار، منبعی برای سرگرمی بسیاری از بینندگان بوده است. با شخصیت های مختلف در طول سریال، حتما شخصیتی وجود دارد که همه از آن لذت می برند. سیمپسون ها از ابتدا نیازی به دیدن ندارند تا درک شوند. هر قسمت داستان خاص خود را دارد، با شخصیت های معمولی و گاهی شخصیت های جدید.

Breaking Bad

Breaking Bad

بریکینگ بد با طرحی کاملا منحصر به فرد ظاهر شد. سریال های جنایی زیادی وجود دارند که به دنیای مواد مخدر می پردازند، اما این یکی دیدگاه کاملا جدیدی به خود گرفت، از جمله یک شرور تلویزیونی با غم انگیزترین بک‌استوری.

دلایل زیادی وجود دارد که بریکینگ بد به طور مداوم یک سریال لازم‌التماشا باشد. بازیگری عالی است، خط داستانی پر از تعلیق است و حتی اطلاعات علمی کمی در طول مسیر وجود دارد. در کنار تیم تولید، برایان کرانستون و آرون پال سریالی را ایجاد کردند که مخاطبان را بعد از هر قسمت بیشتر به پای داستان می کشاندند.

Scrubs

Scrubs

هر سریالی که بتواند در عین حال که با صحنه های به شدت غم انگیز، بیننده را جذب خود کند و احساس کند که می تواند با شخصیت ها ارتباط برقرار کند، به دلیل فراز و نشیب های زندگی، بیننده را مجذوب خود می کند. اسکرابز دقیقا همین کار را می کند. برای اینکه به جذابیت آن اضافه شود، یک مجموعه تلویزیونی با یکی از بهترین پایان ها است که بینندگانش آن را به دیگران توصیه می کنند.

Game Of Thrones

Game Of Thrones

گاهی دیدن صحنه های بسیار دراماتیک تکان دهنده بود، اما با مجموعه ها و لباس های پیچیده، همه چیز به صحنه اضافه می شد. بازیگران فوق العاده برای واقعی و باورپذیر کردن سریال، نقش مهمی در به تصویر کشیدن کلی آن داشتند. اگر این اتفاق نمی افتاد، سریال به عنوان یک نمایش لازم‌التماشا مطرح نمی شد. اما با چنین جزئیاتی در همه عناصر تولید، این سریال همیشه یک سریال محبوب خواهد بود که دیدنش واجب است.

Friends

Friends

این شش دوست صمیمی همگی ویژگی های فردی خودشان را داشتند و این موضوع آن ها را متفاوت از یکدیگر اما با اخلاق و ارزش های خوب می کرد. شخصیت های منفی و اشتباهات صادقانه آن ها باعث می شد تا تماشای آن ها قابل لمس و دلگرم کننده باشد. حتی ۲۸ سال پس از اولین پخش آن، نقل قول های فراوانی همواره بین طرفداران برنامه و بازیگران رد و بدل می شود.

Blackadder

Blackadder

هر فصل بر دوره متفاوتی از تاریخ تمرکز می کند، اما هر کدام از آن ها به اندازه ای طنز عالی و روایتی جالب دارند. اتکینسون با نگرشی طنزآمیز در تمام طول مسیر پیش می رود اما همیشه خنده دار است. اگرچه طنزآمیز است، اما حقایق تاریخی در طول سریال به اوج خود می رسند و به یک پایان غم انگیز اما زیبا ختم می شوند. این سریال که یکی از سریال های معروف فضای مجازی است، همیشه بخاطر نبوغی که پشتش است مورد توجه قرار خواهد گرفت.

Doctor Who

Doctor Who

با توجه به اینکه این سریال ۵۹ سال است که روی آنتن می رود، تصور این که در آینده یک سریال پرمخاطب باشد، سخت نیست. این برنامه پس از گذشت زمان، راه های زیادی را طی کرده است و خطوط جدید و اصیلی دارد که هیچ وقت خسته کننده نمی شود. فقط کلمه “تردیس” کافی است تا مردم بلافاصله برنامه ای را که مورد اشاره قرار می گیرد، بشناسند و جایگاه آن را در چشم انداز تلویزیون ثابت کنند.

Band Of Brothers

Band Of Brothers

تماشاگران می خواهند تصویری روشن از سریال های تاریخی را ببینند و گروه برادران این امکان را برای بینندگان فراهم کرد‌ه است. تصویر صادقانه از درد و قدرتی که در داستان های زمان جنگ یافت می شود، کاملا متحرک است و این به تنهایی کافی است تا همیشه یک ضرورت باشد، فقط کافی است کمی درک بیشتری از آنچه قهرمانان جنگ تجربه کرده اند، داشته باشیم.

Rick And Morty

Rick And Morty

این svdhg که از سال ۲۰۱۳ کار خود را آغاز کرد، با افزودن لایه ای محکم از آزمایش های علمی جذاب، درهم تنیده با شخصیت های عجیب و غریب و فیلمنامه ای خنده دار، جلوه ای جدید به انیمیشن بخشید. انیمیشن اغلب با کودکان یا مخاطبان جوان تر در ارتباط است، اما ریک اند مورتی یک استثنا بزرگ برای این قاعده است. ترکیبی از علم و کمدی، آن را به اثری دارک برای یک برنامه تلویزیونی تبدیل می کند.

منبع: screenrant

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

15 + 8 =