تویتتی که جنجالی شد؛ زکری لی‌وای مخالف واکسن و شرکت فایزر شناخته شد

زکری لی‌وای مخالف واکسن

یک توییت باعث شد زکری لی‌وای مخالف واکسن و شرکت فایزر به نظر برسد. این موضوع می‌تواند برای برادران وارنر دیسکاوری دردسر ایجاد کند. زیرا او یک فیلم پرفروش برای تبلیغ دارد.

بازیگری که نقش اصلی را در “شزم!” بازی می کند. به سؤالی که لیندون وود در برنامه مطرح کرده بود پاسخ داد. او پرسید “آیا موافق هستید که فایزر یک خطر واقعی برای جهان است یا خیر؟” پاسخ زکری به این پرسش بسیار جنجالی بود او گفت “بله کاملا موافقم.”

طبق اخبار هالیوود مووی 21 پس از این توییت که باعث شد زکری لی‌وای مخالف واکسن و شرکت فایزر به نظر برسد. بلافاصله کاربران توییتر شروع به کوبیدن این شخص کردند و او را به عنوان یک فرد ضد واکسن معرفی کردند. این موضوع باعث شد تا مردم کلیپ‌های قدیمی زک را که از نظر آنها مشکل‌ساز است، تهیه کنند. از جمله مصاحبه جو روگان که چند سال پیش انجام داد. جایی که آنها در مورد الیوت پیج و جردن پیترسون صحبت کردند.

زکری لی‌وای مخالف واکسن

توضیحات زکری

زک سعی کرد توضیح دهد. و یک لینک به بیانیه مطبوعاتی وزارت دادگستری در سال 2009 که مربوط به پرونده فایزر بود را توییت کرد. در آن زمان فایزر به پرداخت ۲.۳ میلیارد دلار به خاطر بازاریابی داروی بکسترا محکوم شد. به عبارت دیگر او اکنون تلاش می‌کند اینطور به نظر برسد که در حال ابراز دیدگاه علیه فساد در داروخانه‌های بزرگ است.

در پایان زمان نشان خواهد داد که چگونه این جنجال به پایان می رسد. می توان استدلال کرد که WBD رسوایی بزرگ تری با ازرا میلر در دست داشت. و آنها به خوبی ازرا میلر را از آن جنجال نجات دادند. فیلم آنها لغو نشده است. در واقع قرار است اواخر امسال اکران شود.

البته همه چیز به کاری برمی گردد که جیمز گان و پیتر سفرن می خواهند با «شزم!» انجام دهند. آنها اکنون در راس دی سی هستند و در ماه های اخیر خیلی چیزها را کنار گذاشته اند.

منبع Tmz

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بیست − هفت =