زندایا در نقش ابرشرور ظاهر خواهد شد؟

زندایا در نقش ابرشرور

زندایا در نقش ابرشرور یک ایده بسیار جذاب است که این روزها زندایا برای رسیدن به آن تلاش می کند. او امیدوار است در آینده نزدیک به نقش یک شرور دست یابد. او همچنین تمایل دارد وارد دنیای کارگردانی نیز بشود.

زندایا گفت: “من دوست دارم نقش یک شخصیت شرور را بازی کنم.” « احساس می‌کنم معمولاً نقش آدم خوب را بازی می‌کنم. بنابراین دوست دارم نقش آدم بد را بازی کنم.»

همچنین در لیست زندایا، کارگردانی هم وجود دارد. اگر بتواند بر ترس هایش غلبه کند. او در حال حاضر بازیگری و تهیه کنندگی را در دست دارد. و می گوید: «[می‌خواهم] یک روز کارگردانی کنم. البته امیدوارم برای بیشتر از یک فیلم این کار را انجام دهم. اولین قدم برای اینکه واقعاً کاری را خودتان انجام دهید، قدم آسانی نیست. بنابراین امیدوارم بتوانم بر ترس غلبه کنم.»

زندایا در نقش ابرشرور

زندایا قبل از اعتصاب SAG-AFTRA به نمایندگی از نقش اصلی خود در ” Challengers” لوکا گوادانینو که در آن نقش یک ستاره تنیس را بازی می کند که در یک مثلث عشقی با دو ستاره مرد رقیب، با بازی جاش اوکانر گرفتار می شود.

طبق اخبار هالیوود مووی 21 این درام قرار بود جشنواره فیلم ونیز را افتتاح کند و در ماه سپتامبر به نمایش درآید. قبل از اینکه اعتصاب باعث تاخیر در ساخت فیلم شود. « Challengers» اکنون در سال 2024 اکران خواهد شد. دیگر اکران اصلی زندایا در سال 2023، «تلماسه: قسمت دوم» دنیس ویلنوو نیز به تعویق افتاد و در 15 مارس 2024 از کمپانی برادران وارنر اکران خواهد شد.

منبع Variety

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک × دو =