دومین تریلر فیلم 2022 Disenchanted با بازی ایمی آدامز

2022 Disenchanted

دومین تریلر 2022 Disenchanted فیلم لایو اکشن در ژانر کمدی رمانتیک فانتزی و موزیکال به نویسندگی و کارگردانی آدام شنکمن است منتشر شد. در این فیلم ایمی آدامز، پاتریک دمپسی، جیمز مارسدن و ایدینا منزل بار دیگر نقش‌های خود را ایفا می‌کنند. مایا رودولف، ایوت نیکول براون، جیما مایز و اسکار نونز از بازیگران جدید فیلم هستند. تریلر اول  2022 Disenchanted را نیز می توانید مشاهده نمایید.

 

بازیگران

ایمی آدامز در نقش جیزل فیلیپ، پاتریک دمپسی در نقش رابرت فیلیپ، جیمز مارسدن در نقش شاهزاده ادوارد، ایدینا منزل در نقش نانسی ترمین، ایوت نیکول براون در نقش روزلین، جیما مایز در نقش ریوبی، مایا رودولف در نقش مالوینا مونرو، کلتون استوارت در نقش پسر مالوینا، اسکار نونز در نقش ادگار و گابریلا بالداچینو در نقش مورگان فیلیپ. او جایگزین نقش ریچل کاوی در فیلم اول شده‌است.

 

داستان فیلم

جیزل رابرت و مورگان پانزده سال پس از داستان های قسمت قبلی به خوبی با یکدیگر زندگی می کنند. از منهتن به خانه جدیدی در حومه مونروویل نقل مکان می‌کنند. اما مالوینا مونرو نیت های پلید برای ای خانواده دارد. وقتی مشکلات و دردسرها روع می شوند جیزل آرزو می‌کند که ای کاش زندگی آنها یک افسانه بود. این طلسم نتیجه معکوس می‌دهد و جیزل برای نجات خانواده‌اش و سرزمین مادری‌اش آندلاسیا قبل از اینکه ساعت به نیمه‌شب برسد فرصت دارد.

«افسون‌شده ۲» ۲۴ نوامبر به صورت انحصاری از دیزنی+ پخش خواهد شد.

تریلر فیلم 2022 Disenchanted:

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار × 1 =