نخستین تیزر فصل دوم خاندان اژدها

انخستین تیزر فصل دوم خاندان اژدها توسط شبکه HBO منتشر شد ، این سریال که پیش درآمد سریال خاندان اژدهاست در تابستان 2024 منتشر خواهد شد.

این فصل سریال خاندان اژدها تنها هشت قسمت دارد و نسبت به فصل گذشته دو قسمت کمتر دارد.

فصل دوم خاندان اژدها

HBO همچنین چندین بازیگر جدید و نقش‌هایی را که آنها بازی خواهند کرد، معرفی کرده است. از جمله آنها می توان به کلینتون لیبرتی در نقش آدام از هال، جیمی کنا در نقش سر آلفرد بروم، کیران بیو در نقش هیو، تام بنت در نقش اولف، تام تیلور در نقش لرد کرگان استارک و وینسنت ریگان در نقش سر ریکارد تورن اشاره کرد.

مت اسمیت، اولیویا کوک، اما دارسی، ایو بست، استیو توسن، فابین فرانکل، یوان میچل، تام گلین-کارنی، سونویا میزونو و ریس ایفانس هم به فصل دوم بازگشته اند. داستان «خاندان اژدها». بر اساس کتاب «آتش و خون». ساخته است. که به دنبال جریانات سلسله تارگرین در قاره خیالی وستروس است. این اتفاق نزدیک به ۲۰۰ سال قبل از وقایع سریال “بازی تاج و تخت”. و حدود ۱۰۰ سال پس از اتحاد تارگرین ها با هفت پادشاهی رخ می دهد.

فیلمبرداری فصل دوم سریال خاندان اژدها در 11 آوریل در استودیوی Leavesden برادران وارنر آغاز شد. اعتصاب انجمن نویسندگان آمریکا و اعتصاب SAG-AFTRA تأثیری بر فیلمبرداری نداشت. زیرا فیلمنامه ها قبل از شروع فیلمبرداری تکمیل شده بود. این به این معنی بود که نویسندگان در طول اعتصاب روی «خاندان اژدها» کار نمی‌کردند. اگرچه رایان کوندال مجری برنامه تنها در مقام تهیه‌کننده سر صحنه فیلم‌برداری باقی ماند. علاوه بر این بازیگران تحت قرارداد با انجمن صنفی بریتانیا Equity بودند. نه SAG-AFTRA. در نتیجه برای فیلمبرداری هیچ مشکلی نداشتند.

تیزر فصل دوم خاندان اژدها :

در حال بارگذاری پخش کننده...

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار × 2 =