فصل دوم سریال خاندان اژدها در اوایل تابستان 2024 پخش خواهد شد

فصل دوم سریال خاندان اژدها

کیسی بلویز مدیر شبکه روز پنجشنبه طی یک رویداد مطبوعاتی در نیویورک اعلام کرد که فصل دوم سریال خاندان اژدها  در «اوایل تابستان» سال 2024 از شبکه HBO پخش خواهد شد. در این مراسم رسانه ای اولین تریلر فصل دوم به طور انحصاری برای خبرنگاران نمایش داده شد. اما جزئیات مربوط به محتوای آن فاش نشد.

بلویز در طی یک رویداد پرسش و پاسخ گفت که انتظار دارد که فیلمبرداری اسپین‌آف «بازی تاج و تخت» یعنی «شوالیه هفت پادشاهی: شوالیه پرچین» در بهار آینده شروع به فیلم‌برداری کند. و در انتظار پایان اعتصاب SAG-AFTRA است.

طبق اخبار فیلم و سریال مووی 21 داستان «خاندان اژدها» بر اساس کتاب «بازی تاج و تخت» نویسنده جورج آر آر مارتین به نام «آتش و خون» ساخته شده است. که به دنبال جریانات سلسله تارگرین در قاره خیالی وستروس است. این اتفاق نزدیک به 200 سال قبل از وقایع سریال “بازی تاج و تخت” و حدود 100 سال پس از اتحاد تارگرین ها با هفت پادشاهی رخ می دهد.

فصل اول 10 قسمتی “House of the Dragon” از 21 اوت تا 23 اکتبر 2022 پخش شد. تنها یک هفته پس از پخش، این اسپین آف برای فصل 2 تمدید شد.

فصل دوم سریال خاندان اژدها

اعتصاب بازیگران

فیلمبرداری فصل دوم سریال خاندان اژدها در 11 آوریل در استودیوی Leavesden برادران وارنر آغاز شد. اعتصاب انجمن نویسندگان آمریکا و اعتصاب SAG-AFTRA تأثیری بر فیلمبرداری نداشت. زیرا فیلمنامه ها قبل از شروع فیلمبرداری تکمیل شده بود. این به این معنی بود که نویسندگان در طول اعتصاب روی «خاندان اژدها» کار نمی‌کردند. اگرچه رایان کوندال مجری برنامه تنها در مقام تهیه‌کننده سر صحنه فیلم‌برداری باقی ماند. علاوه بر این بازیگران تحت قرارداد با انجمن صنفی بریتانیا Equity بودند. نه SAG-AFTRA. در نتیجه برای فیلمبرداری هیچ مشکلی نداشتند.

در فصل دوم پیش درآمد «بازی تاج و تخت» مت اسمیت، اولیویا کوک، اما دارسی، ایو بست، استیو توسن، فابین فرانکل، یوان میچل، تام گلین-کارنی، سونویا میزونو و ریس ایفانس به ایفای نقش پرداختند. دیگر بازیگران بازگشته فصل اول عبارتند از: هری کولت، بتانی آنتونیا، فیبی کمپبل، فیا سابان، جفرسون هال و متیو نیدهام.

بازیگرانی که به تازگی به «خاندان اژدها» برای فصل 2 ملحق شده اند. عبارتند از گیل رنکین در نقش آلیس ریورز، سایمون راسل بیل در نقش سر سیمون استرانگ، فردی فاکس در نقش سر گواین هایتاور و ابوباکار سلیم در نقش آلین از هال.

منبع Variety

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک + دوازده =