کارگردان Twilight: جنا اورتگا و جیکوب الوردی در ریبوت Twilight شگفت انگیز خواهند بود

جنا اورتگا و جیکوب الوردی

کاترین هاردویک کارگردان گرگ و میش در مورد اینکه اگر امروز ریبوت این فیلم ساخته شود چه کسی به عنوان شخصیت اصلی انتخاب می‌شود، گفتگویی انجام داد. او در مصاحبه در مورد فیلم گرگ و میش که 15 سال از انتشار اولیه ان می گذرد صحبت کرد. این فیلمساز به این موضوع اشاره کرد که می‌خواهد چه کسی امروز در نقش ادوارد کالن و بلا سوان در یک فیلم بازی کند. وقتی از او پرسیده شد که آیا جنا اورتگا و جیکوب الوردی برای دو شخصیت اصلی خوب هستند. گفت این بهترین انتخاب است.

کاترین اعتراف کرد: «اوه، این عالی خواهد بود» و درباره الوردی اضافه کرد: «منظورم این است که او شگفت‌انگیز است. او احتمالاً امروز ادوارد خواهد بود.» او توضیح داد که وقتی به این فکر می‌کند که چه کسی می‌تواند در نقش‌های امروزی انتخاب شود. افراد زیادی به ذهنش می‌آیند. او می گوید اخیرا با لوئیس تان اخیراً دیدار داشته و به او گفت که برای نقش جیکوب بلک انتخاب بوده اما  در نهایت نقش به تیلور لاتنر رسید.

او گفت: «من فکر می‌کنم امروز بازیگران جوان بسیار زیادی برای بازی در نقش بلا وجود دارند. البته شما به جنا اورتگا اشاره کردید، او شگفت انگیز است.» « زوج جنا اورتگا و جیکوب الوردی می تاونند بسیار خیره کننده و شگفت انگیز باشند.»

جنا اورتگا و جیکوب الوردی

پانزدهمین سالگرد اکران گرگ و میش

به افتخار پانزدهمین سالگرد گرگ و میش کارگردان توضیح داد که او می‌دانست که بلای خود را در کریستن استوارت پیدا کرده است.

در ادامه گفت: “هاردویک به پیتسبورگ رفت. جایی که استوارت در حال فیلمبرداری یک فیلم بود و تست صفحه نمایش او را با جکسون راثبون دید. که در ادامه نقش جاسپر کالن یکی از خواهر و برادرهای خوانده ادوارد را بازی کرد. این فیلمساز یادآور شد: “در پایان روز، من می گویم “اوه خدای من، او واقعاً باحال است و این شد که برای نقش بلا انتخاب شد.”

با این حال او خاطرنشان کرد که یافتن بازیگری برای ایفای نقش ادوارد بسیار دشوارتر از یافتن بلا او بود. بازیگرانی که تست دادند این تصور را نداشتند که تقریباً یک قرن زنده بودند و آن اضطراب روحی که او لازم داشت را نداشتند. در نهایت او و مدیران بقیه بازیگران را کنار گذاشتند و تنها به چهار بازیگر رسیدند. از جمله راثبون، شیلو فرناندز، بن بارنز و رابرت پتینسون که هزینه پرواز خود از لندن را پرداخت کرد. زیرا تولید با بودجه محدودی روبرو بود.

همه آنها با استوارت به خواندن فیلمنامه پرداختند. اما وقتی پتینسون او را خواند هاردویک می دانست که او همان کسی است که به دنبالش هستند. زیرا ارتباط بین آنها را میشد حس کرد. این دو پس از ملاقات در صحنه فیلمبرداری، به مدت چهار سال با هم زوج بودند.

جنا اورتگا و جیکوب الوردی

ریبوت گرگ و میش

طبق اخبار فیلم و سریال مووی 21 منابع در ماه آوریل به گفتند که سریال Twilight در دست ساخت است. اما در حال حاضر اطلاعات کمی از این پروژه وجود دارد. سینید دالی که روی پروژه‌هایی مانند Tell Me Lies، The Walking Dead: World Beyond، Raised by Wolves و The Get Down کار کرده است، فیلمنامه را خواهد نوشت. منابع گفتند که او با تلویزیون Lionsgate کار می کند تا مشخص کند که آیا این سریال بازسازی کتاب های استفنی مایر خواهد بود یا چیز دیگری.

در پایان حضور جنا اورتگا و جیکوب الوردی به عنوان زوج اصلی سریال می تواند مخاطبان بسیاری را به خود جذب نماید و این سریال را پربازدید نماید. باید دید جنا که در حال حاضر مشغول فیلمبرداری فصل دوم ونزدی است می تواند برای حضور در این سریال اماده شود یا خیر.

منبع Hollywoodreporter

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

10 + ده =