کیانو ریوز در نقش ولورین؛ علاقه ستاره جان ویک به ولورین

کیانو ریوز در نقش ولورین

کیانو ریوز ستاره جان ویک ظاهراً دوست دارد در یک فیلم آینده نقش ولورین را بازی کند. بدون شک حضور کیانو ریوز در نقش ولورین یک سورپرایز برای هواداران خواهد بود.

ریوز این نظرات را در یک جلسه “از من هر چیزی بپرس” به میزبانی Lionsgate بیان کرد. که طبق یک پست پین شده در حساب استودیو به سرعت به محبوب ترین AMA در تاریخ سایت تبدیل شد.

در طول جلسه،از بازیگر ماتریکس پرسیده شد که آیا تا به حال نقشی در کارنامه کاری او وجود داشته که از رد کردنش پشیمان شده باشد؟ ریوز پاسخ داد “…نه… اما من همیشه می خواستم ولورین را بازی کنم”.

طبق اخبار فیلم و سریال مووی 21 این اولین باری نیست که او به ایفای نقش یک شخصیت مارول علاقه نشان می دهد. همانطور که ریوز قبلا گفته بود دوست دارد نقش Ghost Rider را بازی کند. شخصیتی که قبلا توسط نیکلاس کیج به تصویر کشیده شده بود. اما بدون شک طرفداران علاقه دارند کیانو ریوز در نقش ولورین به ایفای نقش بپردازد.

کیانو ریوز در نقش ولورین

ولورین

در مورد ولورین، در دو دهه گذشته هیو جکمن نقش ابرقهرمان آدامانتیوم را بازی کرده است. جکمن تایید کرده است که فقط یک بار دیگر برای ایفای نقش ولورین در فیلم بعدی ددپول 3 ساخته رایان رینولدز ظاهر خواهد شد. اما در ادامه این نقش را واگذار می کند.

این بازیگر استرالیایی قبلاً اعلام کرده بود که آماده است این شخصیت را پشت سر بگذارد. این خلاء به طور بالقوه می تواند در را برای ریوز باز بگذارد. با این حال او رقابت خواهد داشت. زیرا تارون اجرتون از The Kingsman بسیار مشتاق بازی در این نقش است. و قبلاً با کوین فایگی از مارول برای گفتگو در مورد آن ملاقات کرده است.

بدون در نظر گرفتن این موضوع با توجه به اینکه جهش یافته های برجسته ای مانند پروفسور X در فیلم های اصلی مارول ظاهر شده اند. مطمئناً آینده ولورین به یک موضوع داغ تبدیل خواهد شد. همچنین در سری‌های اخیر MCU از جمله خانم مارول و شی هالک نکاتی وجود دارد که نشان می‌دهد جهش‌یافته‌ها از جمله مردان ایکس می‌توانند در آینده بیشتر در دنیای سینمایی ظاهر شوند.

ریوز همچنین قرار است در دنباله آینده فیلم 2005 کنستانتین الهام گرفته از کمیک بوک بازی کند. که تایید شده است که از تحولات اخیر در استودیو دی سی جان سالم به در برده است.

منبع IGN

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پانزده − 13 =