پوستر های فیلم جن‌گیر ٢ با عنوان The Exorcist: Believer منتشر شد

پوستر های فیلم جن‌گیر ٢

پوستر های فیلم جن‌گیر ٢ با نام رسمی The Exorcist: Believer اثر دیوید گوردون منتشر شدند. فیلمی که به عنوان اولین قسمت از سه گانه آینده کارگردان هالووین خواهد بود. زیرا یونیورسال قصد ساخت دو فیلم دیگر از جن‌گیر را دارد تا این فیلم را به یک ۳ گانه وحشتناک و هیجان انگیز و پرطرفدار تبدیل کند.

 پوستر های فیلم جن‌گیر ٢ نشان می دهد که شیطان بازگشته است و این بار دو دختر درگیر این تسخیر شیطانی طاقت فرسا هستند. با توجه به فیلم اصلی سال 1973 ویلیام فریدکین، یکی از دختران تقریباً شبیه شخصیت لیندا بلردر طول رقص او با شیطان است که این فرانچایز 50 ساله را آغاز کرد.

نماهای نزدیک صورت هر دو دختر، تصاویر شوم تری را با چشم ها و لب‌های ترسناکی که مانند مومیایی هستند، نشان می‌دهد. علاوه بر این به نظر می‌رسد که قدرت مسیح در اینجا هیچ نقشی ندارد. زیرا در دو تا از پوسترها صلیب را در دستان این دختران شیطانی میبینیم که گویا هیچ ترسی را برای آنها ایجاد نمی کند.

اگرچه The Exorcist: Believer ششمین فیلم این فرانچایز خواهد بود. اما به عنوان دنباله ای برای فیلم اصلی خواهد بود که همه چیز را شروع کرد و در واقع شروع داستان از همانجا بود.

پوستر های فیلم جن‌گیر ٢

داستان فیلم

داستان فیلم با نام رسمی The Exorcist: Believer از این قرار است که یک پدر پس از تسخیر دخترش توسط یک موجود شیطانی، خودش را در خطر می بینید. او تنها کسی نیست که در این موقعیت قرار دارد. او به یکی دیگر از والدینی می‌پیوندد که همین مشکل را دارد. آن‌ها با هم فردی را پیدا می‌کنند که ممکن است بتواند به بازگرداندن فرزندانشان ککم کند تا از تسخیر شیطان آزاد شوند. آن فرد کسی نیست جز کریس مک نیل (الن برستین). در حال حاضر برستین تنها عضوی از بازیگران فیلم اصلی است که قرار است در این فیلم حضور داشته باشدلزلی اودوم جونیور با بازی جنیفر نتلز، آن داود، رافائل اسبارج، لیدیا جوت، اوکویی اوکپوکواسیلی و اولیویا مارکوم در مقابل برستین در نقش پدر ناامید بازی می کنند.

طبق خبرهای سینمایی موووی 21 گرین پس از موفقیت سه گانه هالووین، کارگردانی عالی برای ارائه یک فرنچایز نمادین دیگر به نسل بعدی است. دیوید گوردون گرین قبلاً با ساخت درام‌هایی از جمله جورج واشنگتن و همه دختران واقعی و همچنین کمدی‌هایی مانند Pineapple Express و عالیجناب نامی برای خود دست و پا کرده بود. اما گرین با پایان دادن به داستان لوری استرود (جیمی لی کرتیس) و مایکل مایرز (جیمز جود کورتنی) در فیلم های هالووین در جامعه وحشت نامی برای خودش دست و پا کرده است. از این رو می تواند یک گزینه عالی برای ساخت چنین فیلم هایی در ژانر وحشت باشد.

پوستر های فیلم جن‌گیر ٢

میراث 50 ساله

به سختی می توان گفت که آیا فریدکین با اقتباس از رمان «جن گیر» نوشته ویلیام پیتر بلاتی در سال 1971، متوجه تاریخچه پرطرفدار و جهانی این فیلم شده است یا خیر. در حالی که این فیلم به عنوان اولین فیلم ترسناک نامزد جایزه اسکار برای بهترین فیلم در تاریخ ثبت شد. همراه با 9 نامزد دیگر و انبوهی از تمجیدهای منتقدان، موضوع مورد نظر محافظه‌کاران و گروه‌های مذهبی در سراسر جهان را برانگیخت. با این وجود، دنبال‌کننده‌های اختصاصی داستان به آن کمک کردند تا آن را به یک فرنچایز کامل با کارگردانانی از جمله جان بورمن (Deliverance)، رنی هارلین (Die Hard 2) و پل شریدر (American Gigolo) سوق داد .

پوستر های فیلم جن‌گیر ٢ را می توانید در ادامه ببینید. این فیلم در 13 اکتبر 2023 اکران خواهد شد. و باز هم شاهد حضور فیلم جن گیر در سینماها و شور و نشاط هواداران خواهیم بود.

پوستر های فیلم جن‌گیر ٢ پوستر های فیلم جن‌گیر ٢ پوستر های فیلم جن‌گیر ٢

منبع Collider

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه × دو =