تراویس فیمل به بازیگران سریال Dune: The Sisterhood پیوست

The Sisterhood

تراویس فیمل به عنوان نقش اول مرد در سریال Dune: The Sisterhood محصول شبکه HBO Max انتخاب شده است. تراویس در مقابل امیلی واتسون و شرلی هندرسون به ایفای نقش می پردازد.

طبق اخبار تلویزیون مووی 21 این سریال که بر اساس رمان کلاسیک فرانک هربرت ساخته شده است. داستان آن به  10000 سال قبل از عروج پل آتریدس بازمی گردد و زندگی خواهران هارکونن با بازی واتسون و هندرسون را دنبال می کند. این خواهران با نیروهایی که آینده بشریت را تهدید می کند مبارزه می کنند و فرقه افسانه ای را تأسیس می کنند.

The Sisterhood

فیمل نقش دزموند هارت را در Dune: The Sisterhood بازی خواهد کرد. سربازی کاریزماتیک با گذشته ی معمایی که به دنبال جلب اعتماد امپراطور است. در این پروژه علاوه بر تراویس، واتسون و هندرسون، بازیگران دیگری چون ایندیرا وارما، سارا سوفی بوسنینا، شالوم برون-فرانکلین، فائولین کانینگهام، آئویف هیندز و کلوئی لی حضور دارند.

دایان آدمو جان به عنوان خالق، نویسنده، همکار و تهیه کننده اجرایی سریال فعالیت می کند. آلیسون شاپکر به عنوان یکی از مجریان برنامه و تهیه کننده اجرایی فعالیت می کند. یوهان رنک کارگردانی قسمت اول و تهیه کننده اجرایی را بر عهده خواهد داشت.

این سریال توسط HBO Max و Legendary Television بازوی تلویزیونی Legendary که پشت فرانچایز فعلی فیلم است، تولید می شود. حضور تراویس نشان ‌دهنده بازگشت فیمل ستاره سابق وایکینگ‌ها به HBO Max است.

منبع Deadline

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 × دو =