تریلر فیلم Astérix and Obélix:The Middle Kingdom با بازی زلاتان

فیلم Astérix and Obélix:The Middle Kingdom

تریلر فیلم Astérix and Obélix:The Middle Kingdom با بازی زلاتان ابراهیموویچ منتشر شد. آستریکس و اوبلیکس: پادشاهی میانه یک فیلم کمدی خانوادگی ماجراجویی اکشن و زنده فرانسوی به کارگردانی گیوم کنه است که در نقش آستریکس نیز بازی می کند. دنباله ای بر آستریکس و اوبلیکس: خدای نجات بریتانیا (2012)، پنجمین قسمت از مجموعه فیلم های آستریکس است.

در این فیلم که ژیل للوش در نقش اوبلیکس همبازی اوست. این قهرمانان برای اولین بار به امپراتوری چین سفر می کنند. داستان اصلی بر اساس فیلمنامه ای از فیلیپ مچلن و جولین هروه است.این اولین فیلم لایو اکشن آستریکس است که بر اساس هیچ یک از آلبوم‌های کمیک آستریکس ساخته نشده و ژرارد دوپاردیو در نقش اوبلیکس بازی نمی‌کند.

فیلمبرداری در ابتدا قرار بود در سال 2020 در چین انجام شود. اما یک سال به تعویق افتاد و به دلیل همه‌گیری COVID-19 به فرانسه منتقل شد. بودجه این فیلم 72.4 میلیون دلار است و توسط Pathé، Les Enfants Terribles و Tresor Films مستقر در پاریس ساخته می شود.

از دیگر بازیگران این فیلم می توان به زلاتان ابراهیموویچ، ونسان کسل و ماریون کوتیا اشاره کرد.

 

داستان فیلم

پرنسس فو یی تنها دختر امپراتور چین هان ژواندی، از دست شاهزاده سرکش دنگ تسین کین، فرار می کند و از آستریکس و اوبلیکس کمک می گیرد.

 این فیلم در تاریخ 1 فوریه 2023 منتشر می شود.

تریلر فیلم Astérix and Obélix:The Middle Kingdom

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

8 + 3 =