تصاویر فیلم ناپلئون با بازی واکین فینیکس منتشر شد

تصاویر فیلم ناپلئون

تصاویر فیلم ناپلئون ساخته ریدلی اسکات، حمله امپراتور فرانسه به روسیه از جمله سوزاندن مسکو را نشان می دهد. واکین فینیکس در این فیلم نقش اصلی را ایفا می کند و ونسا کربی در نقش ژوزفین، همسر اول امپراتور بازی می کند.

  در حالی که رابطه بین ناپلئون و ژوزفین بخش مهمی از فیلم خواهد بود. حماسه تاریخی از نمایش تعداد زیادی سکانس نبرد گرافیکی، از جمله نبرد آسترلیتز نیز به چشم می خورد.

این فیلم قرار است به بررسی زندگی و حرفه نظامی ناپلئون بناپارت فرمانده بدنامی که در قرن هجدهم در فرانسه به قدرت رسید، بپردازد. فیلم ناپلئون که ونسا کربی نیز در آن نقش ژوزفین را بازی می‌کند. نشان‌دهنده بازگشت اسکات به کارگردانی پس از House of Gucci در سال 2021 است.

اخبار مرتبط: تریلر فیلم Napoleon

تصاویر فیلم ناپلئون

نبرد ناپلئون

اولین تریلر ناپلئون برخی از خشونت‌های فیلم را نشان می‌دهد که ناپلئون نیروهایش را در درگیری‌های مختلف فرماندهی می‌کند. یکی از صحنه‌های تریلر ظاهراً نشان می‌دهد که رهبر توپ‌ها را به سوی جمعیت خشمگین غیرنظامیان می‌چرخاند. که مطمئناً از اقدام سرباز در برابر سرباز وحشتناک‌تر است. همچنین در این تریلر نبرد آسترلیتز نشان داده شده است که نیروهای فرانسوی از توپ استفاده می کنند تا یخ زیر پای سربازان روسی را بشکنند تا آنها را غرق کنند.

در مورد اینکه خشونت ناپلئون چقدر گرافیکی خواهد بود. باید گفت که این فیلم رتبه R را کسب کرده است. طبق MPAA این فیلم شامل «خشونت شدید، برخی تصاویر وحشتناک، محتوای جنسی » خواهد بود. که نشان می‌دهد اسکات در مورد نمایش تمام جنبه‌های زندگی ناپلئون از هیچ چیز خودداری نمی‌کند. در حالی که سوالات زیادی در مورد فیلم باقی می ماند باید تا زمان اکران فیلم صبر کرد.

درادامه می توانید تصاویر فیلم ناپلئون را مشاهده نمایید:

تصاویر فیلم ناپلئون تصاویر فیلم ناپلئون تصاویر فیلم ناپلئون تصاویر فیلم ناپلئون

منبع Screenrant

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

9 + 17 =