ایلان ماسک اکانت کتی گریفین در توییتر را بازگرداند

ماسک

مالک توییتر ایلان ماسک می‌گوید Kathy Griffin می‌تواند به توییتر بازگردد. اما ماسک نام او را به اشتباه ” Kathie” نوشت.

ماسک امروز در توییتی نوشت: «اکانت کتی گریفین، جردِن پیترسون و بابیلون بی بازگردانده شدند.» اما گریفین تنها کسی نیست که نام او با غلط املایی نوشته شده، بلکه پیترسون در واقع نام خود را جرَدن می نویسد.

گریفین که به دلیل جعل هویت ماسک در پست های طنز تعلیق شده بود. دعوت ایلان را قبول کرد و پاسخ او را در اینستاگرام داد.

گریفین در اینستاگرام پاسخ داد: «ایلون (کنایه به غلط املایی ایلان) عزیز». “تو هول کردی، احمق.» در مورد حساب کاربری تعلیق شده دونالد ترامپ، ماسک نوشت که «هنوز تصمیمی گرفته نشده است».

ماسک

بابیلون بی یک وب‌سایت طنز محافظه‌کار که در ماه مارس پس از یک توییت ترنس هراسی درباره راشل لوین، دستیار وزیر بهداشت ایالات متحده امتیازات پست خود را از دست داد. این وب سایت به تصمیم امروز ماسک پاسخ داد: «ما برگشتیم.» توییت 19 مارس این سایت در مورد لوین در صفحه Bee باقی می ماند.

پیترسون یک روانشناس بالینی و نویسنده جناح راست، تابستان گذشته توسط توییتر محدود شد. در حساب فعال‌سازی مجدد پیترسون اکنون یک پست با این مضمون پین‌شده: «من برگشتم. با تشکر @ElonMusk»

ماسک امروز در توییتی به سه حساب فعال‌شده اشاره کرد و اعلام کرد که «سیاست جدید توییتر آزادی بیان است. اما آزادی دسترسی نیست. بنابراین هیچ آگهی یا درآمد دیگری برای توییتر وجود نخواهد داشت. شما توییت مورد نظر را پیدا نخواهید کرد مگر اینکه به طور خاص آن را جستجو کنید، که هیچ تفاوتی با بقیه اینترنت ندارد.»

منبع Deadline

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج − 4 =