رتبه‌‎بندی فیلم های آلدن ارنرایک

فیلم های آلدن ارنرایک

آلدن ارنرایک قرار است در سال 2023 آثار چشمگیری داشته باشد. با معرفی فیلم های آلدن ارنرایک، این بازیگر جوان و جذابه همراه باشید.

7. Solo: A Star Wars Story (2018)

Solo: A Star Wars Story از فیلم های آلدن ارنرایک

Solo: A Star Wars Story اسپین آف سری اصلی جنگ ستارگان است که بر روزهای اولیه هان سولوی نمادین تمرکز دارد. این فیلم ده سال قبل از اولین حضور سولو در یک امید جدید اتفاق می‌افتد، و داستان این شخصیت و همراهش چوباکا را دنبال می‌کند که به گروهی از قاچاقچیان کهکشانی می‌پیوندند. وودی هارلسون، امیلیا کلارک، تاندیو نیوتن، پل بتانی و دونال گلاور گروه بازیگران را تکمیل می کنند.

مطلب مرتبط: رتبه‌بندی بهترین فیلم های فیبی والر بریج

سولو اکثراً نقدهای مثبتی از منتقدان دریافت کرد. با این حال، برداشت ارنرایک در مورد هان سولوی جوان تقریباً مورد تحسین جهانی قرار گرفت.

6. Stoker (2013)

Stoker از فیلم های آلدن ارنرایک

میا واسیکوفسکا، متیو گود و نیکول کیدمن در تریلر روانشناختی استوکر به کارگردانی پارک چان ووک در سال 2013 بازی می کنند. فیلم داستان ایندیا، زن جوانی را روایت می‌کند که زندگی‌اش پس از مرگ پدرش و ورود ناگهانی عموی مرموزی که هرگز نمی‌شناخت، از هم می‌پاشد. او که به سمت غریبه‌ای خوش‌تیپ اما مرموز کشیده می شود، شک می کند که همه چیز آنطور که به نظر می رسد نیست. ارنرایک نقش ویپ تیلور، همکلاسی ایندیا را بازی می کند که به او علاقه نشان می دهد.

مانند بسیاری از فیلم های پارک چان ووک، استوکر نیز ناراحت‌کننده است. این فیلم نقدهای مثبتی دریافت کرد و منتقدان از لحن و بازی بازیگران به ویژه واسیکوفسکا و کیدمن تمجید کردند.

5. Tetro (2009)

Tetro از فیلم های آلدن ارنرایک

فرانسیس فورد کاپولا، برنده جایزه اسکار و نماد سینما، درام تترو را در سال 2009 کارگردانی کرد. در این فیلم وینسنت گالو، ماریبل وردو و ارنرایک بازی می‌کنند و به رقابت بین دو خواهر و برادر می‌پردازد که پس از سال‌ها دوری دوباره در آرژانتین گرد هم می‌آیند. ارنریاک نقش بنی، برادر کوچکتر را بازی می کند.

تترو نقدهای مثبتی دریافت کرد. منتقدان به کاپولای مستعد به عنوان یک داستان‌سرای بصری اشاره کردند و تصویرسازی فیلم و بازی بازیگران را تحسین کردند. این اثر از بهترین فیلم های آلدن ارنرایک است.

4. Cocaine Bear (2023)

Cocaine Bear از فیلم های آلدن ارنرایک

الیزابت بنکس کارگردانی Cocaine Bear را بر اساس داستان عجیب و غریبی از زندگی واقعی انجام می دهد. داستان درباره گروهی از شخصیت‌ها است که با تهدید غیرمنتظره یک خرس روبرو می‌شوند که پس از استنشاق یک کیسه بزرگ کوکائین، در جنگلی در جورجیا غوغا به پا می‌کند. ارنرایک نقش ادی، پسر افسرده و سلطان مواد مخدر را بازی می کند که کالاهایش در وهله اول باعث ایجاد این مشکل می شوند.

مطلب مرتبط: Cocaine Bear، چهارده میلیون کوکائین و یک خرس!

Cocaine Bear عمدتاً نقدهای مثبتی از منتقدان دریافت کرد. این اثر از بهترین فیلم های آلدن ارنرایک محسوب می شود.

3. Hail, Caesar! (2016)

Hail, Caesar! از فیلم های آلدن ارنرایک

مسلماً ارنرایشک بهترین بازی خود را تا به امروز در کمدی دوره‌ای برادران کوئن، درود، سزار! ارائه می دهد. خلاصه داستان بر ادی مانیکس، یک تعمیرکار متمرکز است که سعی می کند حقیقت ناپدید شدن یک بازیگر مشهور در هالیوود دهه 1950 را کشف کند. ارنرایک نقش هابی دویل را بازی می‌کند.

درود، سزار! نقدهای مثبت بسیاری دریافت کرد. منتقدان آن را جزو بهترین فیلم‌های تاریخ برادران کوئن نمی‌دانستند، اما آن را اثر خوبی در میان آثار آنها می‌دانستند.

2. Fair Play (2023)

Fair Play از فیلم های آلدن ارنرایک

بازی منصفانه آخرین فیلم ارنرایک است. این تریلر وابسته به عشق شهوانی، داستان زن و شوهری را دنبال می‌کند که رابطه‌شان پس از ارتقای شغلی زن، وارد مرحله‌ای دشوار می‌شود. با افزایش تنش ها در محل کار، این دو از پیچیدگی های روابط عاشقانه و پویایی جنسی عبور می کنند.

بازی منصفانه در بین فیلم های شرکت‌داده‌شده در جشنواره فیلم ساندنس 2023 رتبه بالایی کسب کرد. این فیلم نقدهای بسیار مثبتی دریافت کرد.

1. Blue Jasmine (2013)

Blue Jasmine از فیلم های آلدن ارنرایک

کیت بلانشت یکی از بهترین بازی های خود را در درام Blue Jasmine در سال 2013 انجام می دهد. این فیلم داستان یاسمین فرنچ، یک فرد اجتماعی ثروتمند در منهتن را روایت می کند که پس از دستگیری شوهرش و خودکشی متعاقب آن دچار اختلال روانی می شود. ارنرایک نقش دنی، پسرخوانده یاسمین را بازی می کند که پس از زندانی شدن پدرش با او قطع رابطه می کند.

این فیلم نیز مورد تحسین قرار گرفت، بیشتر به لطف اجرای بسیار عالی بلانشت. این اثر از بهترین فیلم های آلدن ارنرایک است.

منبع: Collider

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 × 3 =