سریال هری پاتر 2025 پخش میشود!

سریال هری پاتر 2025 پخش میشود. هفته پیش خبرهایی به گوش میرسید که جی.کی رولینگ در حال مذاکره برای ساخت ریبوت سریالی هری پاتر است. حال رسما اعلام شد. سریال هری پاتر با بازیگرانی کاملا جدید ساخته خواهد شد. و پخشش از سال 2025. در یک بازه زمانی 10 ساله خواهد بود.

سریال هری پاتر 2025 پخش میشود

برادران وارنر به تازگی استریم HBOMax و استریم دیسکاوری پلاس را ادغام کردند تا یک استریم جدید داشته باشند و از شر استریم دیسکاوری خلاص شوند و هم از شباهت اسم شبکه HBO و HBOMax، این استریم از 2 خرداد آغاز به کار خواهد کرد.

سریال هری پاتر 2025 پخش میشود

طرفدارن هری پاتر سالهاست به دنبال یک اقتباس سریالی پر جزئیات بودند. علاوه بر این دلیل ساخت سریال هری پاتر تولید محتوا و تبلیغ برند جدید استریم MAX میباشد.

کیسی بلوز رئیس نظارت بر محتوای HBO و استریم MAX اعلام کرد بودجه این سریال مانند ‘House of the Dragon‘ هر فصل 200 میلیون دلار و اگر نیاز باشد بیشتر نیز خواهد بود. سریال قرار است هفت فصل و اقتباس وفادار و پر جزئیات از هفت کتاب باشد.

ما خوشحالیم که به مخاطبان این فرصت را می دهیم که هاگوارتز را با دیدگاه کاملاً جدید کشف کنند. اکنون به دنبال شورانر هستیم تااین تجربه ی بینظیر را به سریال تبدیل کند.

واکنش خالق هری پاتر به سریال

جی. کی رولینگ که اکنون تهیه کننده سریال است با انتشار بیانیه ای گفت : «تعهد استریم مکس به حفظ یکپارچگی کتاب‌هایم برای من مهم است، و من مشتاقانه منتظر هستم که بخشی از این اقتباس جدید باشم که عمق و جزییات زیبای آن فقط توسط یک سریال تلویزیونی طولانی امکان‌پذیر است.» .

اکنون که مشخص شده سریال هری پاتر 2025 پخش میشود. وهدفش نسل جدید طرفداران است. طرفداران قدیمی منتظرند تا بفهمند بازیگران جدید شخصیت ها که هستند. به نظر میرسد وارنر بزودی در سال جدید میلادی از آن ها رونمایی کند.

منبع: nytimes

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

20 − پانزده =