سریال هری پاتر ساخته میشود!

طبق گزارش ددلاین. سریال هری پاتر بزودی ساخته خواهد شد. این عنوان ریبوت فیلم های هری پاتر در قالب یک مجموعه تلویزیونی است. که برای HBO Max ساخته خواهد شد.

چندی پیش شایعه بود سریال هری پاتر برای HBO Max ساخته میشود. سریال در مسیری است که بزرگترین مانع اش معامله با نویسنده کتاب، یعنی جی‌.کی رولینگ که کنترل خلاقانه‌ای بر هرگونه بهره‌برداری از آثارش دارد، است.

چند پیش هنگام تایید رسمی دنباله های ارباب حلقه ها. شایعه شد وارنر دنباله هری پاتر را هم میسازد!

حال ددلاین تایید کرده است. برادران وارنر در حال مذاکره رسمی با رولینگ برای ساخت. یک مجموعه تلویزونی از هری پاتر هستند. او به عنوان تهیه کننده و ناظر بر کیفیت سریال اضافه میشود. به محض ورود او، این پروژه که در مراحل اولیه قرار دارد ، ساختش آغاز میشود و انتظار می رود به دنبال نویسنده باشد. این گزارش برای اولین بار توسط بلومبرگ گزارش شد. ایده کلی برای هر فصل از سریال یک کتاب است. یعنی کل سریال هفت فصل بر اساس هفت کتاب است.

وارنر چندین سالِ که به دنبال ساخت سریال هری پاتر است!

استریم HBO Max و شرکت مادر آن زمان WarnerMedia چند سال پیش شروع به کاوش برای ساخت یک مجموعه تلویزیونی بالقوه برای هری پاتر کردند. در آن زمان، برادران وارنر، تام اشیم، را برای مدیریت مجموعه‌های دنیای جادوگری و پاتر منصوب کرد که شامل پارک‌های موضوعی، تورها و کتابخانه تئاتری که درآمد ۹.۱ میلیارد دلاری داشته است که شامل عناوین هری پاتر و اسپین‌آف Fantastic Beasts می‌شود. تحت این مسئولیت، اشیم نماینده ارشد WarnerMedia چهار یا پنچ سال پیش با رولینگ و نمایندگانش گفتگوهایی برای مجموعه تلویزیونی هری پاتر و پخش آن از استریم HBO Max داشته است. اما اکنون با اضافه کردن شروطی جی. کی رولینگ به پای میز مذاکره مجدد بازگشته است .

سریال هری پاتر

دیوید زاسلاو (مدیرعامل برادران وارنر دیسکاوری) چندین بار بر تمرکز خود بر فرنچایزها تاکید کرده است. و گفت گسترش فرنچایز هری پاتر اولویت وارنر است. او بارها با رولینگ ملاقات کرده است و بارها در حمایت از نویسنده ای که درگیر جنجال ترنس هراسی است درآمده.

در دو سال گذشته، وارنر.دیسکاوری و وارنر مدیا با ویژه‌ برنامه بیستمین سالگرد هری پاتر و اخیراً بازی ویدیویی موفق میراث هاگوارتز موفق بوده اند. همین یکی از دلایل پا فشاری وارنر برای ساخت این مجموعه تلویزیونی یا دنباله از هری پاتر است.

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نه + 15 =