نخستین تیزر سریال Fallout

نخستین تیزر تریلر رسمی سریال Fallout محصول آمازون پرایم ویدیو منتشر شد. این سریال در آپریل 2024 برابر با ۲۴ فروردین ۱۴۰۳ منتشر میشود.

تیزر سریال Fallout

جاناتان نولان و لیسا جوی، خالقان سریال Westworld، خالقین این سریال که براساس مجموعه بازی فال اوت ساخته شده است. می‌باشند. جنوا رابرتسون-دورت (نویسنده‌ی فیلم‌های Tomb Raider و Captain Marvel) و گراهام واگنر شورانرهای این سریال هستند. جاناتان نولان کارگردانی قسمت پایلوت این سریال را بر عهده دارد. نولان در کنار لیسا جوی نیز از نویسندگان و تهیه‌کنندگان اجرایی این سریال می‌باشند.

تیزر سریال Fallout

والتون گاگینز بازیگر Justified، الا پرنل بازیگر Yellowjacketو Arcane بازیگران اصلی این سریال هستند. از دیگر بازیگران این پروژه می‌توان کایل مک‌لاک‌لان بازیگر Twin Peaks، زلیا مندس جونز، آرون موتن و مویسس آریاس را نام برد.

 سه سال پیش این س سریال برای اولین بار معرفی شد. تاد هاوارد بتسدا و فیل اسپنسر مدیرعامل بازی های مایکروسافت نیز در ساخت سریال مشارکت داشتند. این سریال برای اولین بار معرفی شد. بتسدا گفت که در دهه گذشته به دنبال راه هایی برای اقتباس از بازی های Fallout در یک فیلم یا یک برنامه تلویزیونی بوده است. اقتباسی که در نهایت تایید شد. این سریال توسط لیزا جوی و جاناتان نولان نوشته و ساخته شد. سریال دارای لحنی «جدی و خشن» اما همراه با «طنز کنایه‌آمیز» و «فانتزی‌های هسته‌ای فیلم B» است.

منبع: Deadline

تیزر سریال Fallout :

در حال بارگذاری پخش کننده...

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 × پنج =