سریال Fallout آمازون در سال 2024 در Prime Video منتشر خواهد شد

سریال Fallout آمازون

آمازون هنوز در حال کار بر روی یک سریال تلویزیونی Fallout است. و ما در نهایت در سال آینده خواهیم فهمید که آیا این سریال یک پروژه عالی و موفق است یا خیر. این شرکت فاش کرده است که سریال Fallout آمازون در سال 2024 منتشر خواهد شد. درست سه سال پس از اینکه برای اولین بار اعلام شد این سریال در حال توسعه است و یک اقتباس از این گیم با سازندگان Westworld در راه است. تاد هاوارد بتسدا و فیل اسپنسر مدیرعامل بازی های مایکروسافت تیزر کوتاهی از سریال Fallout آمازون را در غرفه ایکس باکس گیمزکام ارائه کردند.

سریال Fallout آمازون

داستان سریال

این کلیپ کوتاه یک انفجار هسته‌ای در نزدیکی شهری شبیه لس‌آنجلس را نشان می دهد. که شخصیت‌هایی که از یک زمین بایر می‌گذرند و زنی که از یکی از فال‌آوت‌ها بیرون می‌آید را نمایش می‌دهد. و همانطور که در بالا می بینید Prime Video تصویری را به اشتراک گذاشت که تایید می کند LA سایت Vault 33 است. در اکتبر سال گذشته حساب کاربری Prime Video X آمازون عکسی از شخصیت هایی که کت و شلوار Vault 33 پوشیده بودند را منتشر کرد.

طبق اخبار فیلم و سریال مووی 21 زمانی که این سریال برای اولین بار معرفی شد. بتسدا گفت که در دهه گذشته به دنبال راه هایی برای اقتباس از بازی های Fallout در یک فیلم یا یک برنامه تلویزیونی بوده است. اقتباسی که در نهایت تایید شد. این سریال توسط لیزا جوی و جاناتان نولان نوشته و ساخته شد. سریال دارای لحنی «جدی و خشن» اما همراه با «طنز کنایه‌آمیز» و «فانتزی‌های هسته‌ای فیلم B» است.

منبع Engadget

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یازده + شش =