نخستین تیزر فصل چهارم The Boys

نخستین تیزر فصل چهارم The Boys توسط آمازون پرایم منتشر شد.

فصل چهارم قرار است در سال 2024 منتشر شود، اگرچه آمازون تاریخ دقیق انتشار را اعلام نکرده است.

در فصل چهارم The Boys، جهان در آستانه آشوب است. ویکتوریا نیومن بیش از هر زمان دیگری به دفتر بیضی شکل نزدیک است. بیلی بوچر که تنها چند ماه به زندگی اش باقی مانده است. پسر بکا و همچنین شغل خود را به عنوان رهبر پسران از دست داد. بقیه اعضای تیم از دروغ های او خسته شدند. آنها با خطرهای بیشتر از همیشه، باید راهی برای همکاری با یکدیگر و نجات جهان قبل از اینکه خیلی دیر شود پیدا کنند.

 فصل چهارم The Boys

در فیلم پسران کارل اوربن، جک کواید، آنتونی استار، ارین موریارتی، جسی تی آشر، لاز آلونسو، چیس کرافورد، تومر کاپون، کارن فوکوهارا، کولبی مینیفی، کلودیا دومیت و کامرون کروتی به ایفای نقش می‌پردازند. در فصل چهار سوزان هیوارد، والوری کری و جفری دین مورگان به عنوان بازیگر جدید حضوردارند .

این سریال بر اساس کتاب مصور پرفروش نیویورک تایمز نوشته گارث انیس و داریک رابرتسون، که به عنوان تهیه کننده اجرایی نیز فعالیت می کنند. ساخته شده است و آن را تهیه کننده اجرایی و مجری برنامه، اریک کریپکی ساخته است. ست روگن، ایوان گلدبرگ، جیمز ویور، نیل اچ. موریتز، پاون شتی، فیل اسگریچیا، میکالا استار، پل گرلانگ، دیوید رید، مردیت گلین، جودالینا نیرا، کن اف لوین و جیسون نتر نیز به عنوان تهیه کنندگان اجرایی فعالیت می کنند.

تریلر فصل چهارم The Boys

در حال بارگذاری پخش کننده...

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 × 5 =