تریلر فیلم 2023 Mending the Line زندگی سربازان آسیب دیده در جنگ

تریلر فیلم 2023 Mending the Line

تریلر فیلم 2023 Mending the Line منتشر شد. فیلم Mending the Line در مورد یافتن چیزی است که زندگی را ارزشمند کند. در سال های گذشته فیلم هایی با موضوع آسیب دیدگی سربازان در جنگ های خاورمیانه ساخته شده که هر یک سعی در نشان دادن مشکلت این سربازان و همچنین راه های بهبودی انها داشته اند. Mending the Line نیز جزئی از این فیلم ها است و به صورت محدود در سال 2023 در جمعه 9 ژوئن 2023 اکران می شود. 13 فیلم دیگر نیز در همین تاریخ اکران می شوند. از جمله Transformers: Rise of the Beasts، The Wonder Weeks و The Secret Kingdom.

داستان فیلم

جان کولتر یک کهنه سرباز مجروح است که به ایالات متحده بازمی گردد. اما هنوز آسیب های روحی و روانی همراه او هستند. تین مشکلات روحی روانی یه شدت بر روابط او با دیگران تاثیر گذاشته است.

در لیوینگستون او با یک ماهیگیر بداخلاق و سرسخت که بیش از دو برابر سن او سن دارد، و لوسی عکاس با استعدادی که تبدیل به کتابدار شده است، ملاقات می‌کند. لوسی برای جانبازانی که آسیب دیده‌اند، با صدای بلند می‌خواند. کولتر در حین درمان زخم‌هایش چه جسمی و چه روانی می‌خواهد دوباره استخدام شود. اما چالش واقعی پیدا کردن چیزی برای زندگی کردن است.

تریلر فیلم 2023 Mending the Line :

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بیست + سه =