تریلر فصل دوم سریال Yellowjackets با بازی کریستینا ریچی

تریلر فصل دوم سریال Yellowjackets

تریلر فصل دوم سریال Yellowjackets منتشر شد. جلیقه زردها یک مجموعه تلویزیونی درام هیجان انگیز آمریکایی است که توسط اشلی لایل و بارت نیکرسون ساخته شده است. در فصل یک این سریال گروهی از بازیگران به رهبری سوفی نلیس، جاسمین ساوی براون، سوفی تاچر، سامی هانراتی، لیو هیوسون و کورتنی ایتون به عنوان گروهی از نوجوانان درگیر یک سانحه هوایی در سال 1996می شوند.  در فصل دوم بایگرانی چون «ملانی لینسکی»، «تاونی سایپرس»، «کریستینا ریچی» و «جولیت لوئیس» حضور دارند.

این سریال برای اولین بار در 14 نوامبر 2021 در Showtime پخش شد. به خاطر داستان و بازی بازیگرانش مورد تحسین منتقدان قرار گرفت. جوایز آن شامل هفت نامزدی جایزه امی Primetime، از جمله سریال‌های درام برجسته و نامزدی بازیگری برای Lynskey و Ricci است. در دسامبر 2021، این سریال برای فصل دوم تمدید شد. که قرار است در 26 مارس 2023 پخش شود.در دسامبر 2022، این سریال برای فصل سوم تمدید شد.

 

داستان سریال

در سال 1996 یک تیم از بازیکنان فوتبال دختر دبیرستانی نیوجرسی برای یک تورنمنت ملی به سیاتل سفر می کنند. هنگام پرواز بر فراز کانادا، هواپیمای آنها در اعماق بیابان سقوط می کند و اعضای تیم بازمانده به مدت نوزده ماه سرگردان می مانند. این سریال تلاش های آنها برای زنده ماندن و همچنین ردیابی زندگی فعلی آنها در سال 2021 را شرح می دهد.

تریلر فصل دوم سریال Yellowjackets

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه × دو =