آلیسون مک بازیگر سریال اسمالویل از زندان کالیفرنیا آزاد شد

آلیسون مک بازیگر سریال اسمالویل

آلیسون مک بازیگر سریال اسمالویل که به دلیل نقش داشتن در یک پرونده قاچاق جنسی مرتبط با گروه فرقه‌ای NXIVM به جرم خود اعتراف کرده بود. پس از سه سال از زندان کالیفرنیا آزاد شد.

آلیسون مک بازیگر سریال اسمالویل که بیشتر به خاطر نقش دوست صمیمی سوپرمن جوان شناخته شد. در سال ۲۰۲۱ پس از اعتراف به جرم خود به اتهام قاچاق زنان برای تبدیل شدن به برده‌های ج*سی برای رهبر NXIVM کیت رانیر به سه سال زندان محکوم شد.

آلیسون مک بازیگر سریال اسمالویل

سوابق آنلاین نگهداری شده توسط اداره فدرال زندان ها نشان می دهد که مک 40 ساله روز دوشنبه از یک زندان فدرال در دوبلین کالیفرنیا نزدیک سانفرانسیسکو آزاد شد. مک با همکاری با مقامات فدرال در پرونده علیه رانیر توانست مدت محکومیت خود را کاهش دهد. رانیر در نهایت پس از محکوم شدن به اتهام قاچاق جنسی به ۱۲۰ سال زندان محکوم شد.

طبق اخبار هالیوود مووی 21 مک به دادستان‌ها کمک کرد تا شواهدی را جمع‌آوری کنند. که نشان می‌دهد چگونه رانیر یک انجمن مخفی ایجاد کرد که زنان را برای مقاصد خودش شستشوی مغزی دهد.

علاوه بر مک اعضای گروه شامل یکی از وارثان کارخانه مشروب سازی سیگرام یعنی کلر برونفمن بود. و دختر ستاره تلویزیونی کاترین آکسنبرگ.

مک قبل از صدور حکم در دادگاه فدرال در بروکلین نیویورک ابراز “پشیمانی و گناه” کرد.

منبع Time

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک + سه =