کیانو ریوز در نقش شخصیت شرور فیلم I Am Legend 2 ظاهر می شود

کیانو ریوز در نقش شخصیت شرور

در حالی که John Wick Chapter 4 منتشر شد. کیانو ریوز در حال انجام پروژه دیگری با ویل اسمیت است.

طبق اخبار هالیوود مووی 21 یکی از پرطرفدارترین نام‌های اینترنتی در حال حاضر کیانو ریوز است. این بازیگر در حال حاضر با قسمت 4 مورد انتظار جان ویک در حال تسخیر باکس آفیس است. در این میان، سر و صدایی همیشگی پیرامون بازگشت او به DCU با کنستانتین 2 وجود دارد. اگر این کافی نیست، خبر دیگری هم در راه است. از اینکه او در حال رقابت برای ایفای نقش های مختلف در دنیای سینمایی مارول است. اگر به شما بگوییم که اکنون یک نقش دیگر در انتظار او است و ویل اسمیت و مایکل بی. جردن نیز در آن حضور دارند چه می شود؟

کیانور ریوز در نقش شخصیت شرور

I Am Legend 2

گفته می شود کیانو ریوز در نقش شخصیت شرور فیلم I Am Legend 2 ظاهر می شود. ویل پس از هر اتفاقی که در اسکار سال گذشته رخ داد، به کار خود بازگشته است. این ستاره اخیرا در فیلم Emancipation دیده شد و برای کارش مورد قدردانی قرار گرفت. بازیگر کینگ ریچارد اکنون برای دنباله‌ای از I Am Legend که عموماً با نام I Am Legend 2 شناخته می‌شود، شرکت می‌کند. این فیلم با اولین اخبارش به یکی از موردانتظارترین‌ها تبدیل شده است.

اکنون کیانو ریوز فوق ستاره اکشن به I Am Legend 2 پیوسته است. که این خبر را هیجان‌انگیزتر می کند. زیرا کیانور ریوز نقش شخصیت شرور فیلم را بازی می کند که در مقابل نقش اسمیت و مایکل بی جردن است.

در حال حاضر هیچ تاییدی در مورد اینکه کیانو ریوز در نقش شخصیت شرور بازی می کند، وجود ندارد. اما بیشترین احتمالات مربوط به Darkseekers یا خشمگین یا آنتاگونیست های خون آشام است. و اگر مورد دوم باشد، او نقش یک رهبر را در میان جهش‌یافته‌ها بازی می‌کند که در برابر چند انسان غیر جهش‌یافته همسان خواهند بود.

منبع Koimoi

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هشت − چهار =