فیلم جدید نوآ بامباخ با همکاری آدام سندلر و برد پیت

همکاری آدام سندلر و برد پیت

فیلم “White Noise” نوآ بامباخ در نتفلیکس در دسترس است. فارغ از مشکلاتی که دارد، فیلم جذابی است که نباید آن را از دست داد. خصوصا که در حال حاضر به صورت رایگان در نتفلیکس در دسترس است.

گفته می شود بودجه این فیلم بیش از 120 میلیون دلار بوده است. البته دلیلی ندارد که فیلم اقتباس شده از رمان دان دلیلو، بودجه ای بیشتر از 50 میلیون دلار نیاز داشته باشد. زیرا جلوه های ویژه چندان خاصی ندارد به به جز سکانس گازهای سمی. به غیر از این سکانس، فیلم بیشتر شامل شخصیت‌هایی است که در اتاق‌های مختلف با یکدیگر گفتگو می‌کنند. با این حال به نظر می رسد که نتفلیکس دوباره با بامباخ همکاری خواهد کرد. این بخشی از قراردادی است که با او امضا کرده اند.

همکاری آدام سندلر و برد پیت

طبق خبرهای سینمایی مووی 21 نتفلیکس فیلم جدیدی را با همکاری آدام سندلر و برد پیت به کارگردانی بامباخ برنامه ریزی کرده است. جزئیات بیشتری در مورد فیلم ارائه نشده است و پروژه در مراحل اولیه قرار دارد. اما همانطور که گفته شد بامباخ یک قرارداد انحصاری چند ساله برای ساخت فیلم برای این پخش کننده در ژانویه 2021 امضا کرد. درست پس از اینکه “داستان ازدواج” او برای شش نامزد شد.

بامباخ نویسنده و کارگردان فیلم‌های کلاسیک مستقل « The Squid and the Whale» و « Frances Ha» است. سندلر قبلاً با بامباخ در « The Meyerowitz Stories» همکاری کرده بود. پیت هرگز با هیچ یک از آنها کار نکرده است. فیلم جدید نتفلیکس اولین همکاری آدام سندلر و برد پیت خواهد بود.

منبع Worldofreel

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نه + 6 =