اولین نگاه به فیلم Deadpool 3 منتشر شد!

اولین نگاه به فیلم Deadpool 3 منتشر شد. طرفداران مارول اولین تصویر از بازگشت ولورین با بازی هیو جکمن در Deadpool 3 را دیدند. رایان رینولدز در استوری های اینستاگرام خود این عکس از این فیلم را منتشر کرد.

جکمن پس از به تصویر کشیدن ولورین در 9 فیلم از سال 2000 تا 2017، از مردان ایکس تا لوگان، به فرانچایز ددپول می پیوندد. اولین نگاه به فیلم Deadpool 3 ،پس از انتشار خبر حضور جنیفر گارنر درفیلم و ایفای نقش دوباره شخصیت الکترا در فیلم Daredevil در سال 2003، منتشر شد.

اولین نگاه به Deadpool 3

شان لیوای کارگردانی و تهیه کنندگی سومین فیلم ددپول را برعهده دارد که جزئیات داستان آن همچنان مخفی مانده است. فیلمنامه توسط رینولدز، لوی، زب ولز نگارشش تمام شد است. اما کورین و متیو مک فادین به عنوان تازه وارد به این فرنچایز می‌پیوندند. حتی کاران سونی، لزلی اوگامز، مورنا باکارین، استفان کاپیچیچ، راب دیلینی، برایانا هیلدبراند و شیولی کوتسونا بازگشته‌اند.

اولین نگاه به Deadpool 3

لیوای و رینولدز در کنار کوین فایگی، رئیس استودیو مارول، که پس از خرید فاکس توسط دیزنی، برای اولین بار به این فرنچایز معرفی می‌شوند، این فیلم را تولید می‌کنند.

تاریخ اکران فیلم ددپول 3 اخیراً در برنامه اکران دیزنی شش ماهجلو. افتاده است. و به 3 مه 2024 موکول گردیده شد. زیرا تعدادی دیگر از عناوین MCU در بحبوحه اعتصاب انجمن نویسندگان ، تاریخ خود را تغییر دادند.

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 × پنج =