پوستر رسمی سریال Percy Jackson منتشر شد

پوستر رسمی سریال Percy Jackson

Percy Jackson and the Olympians یکی از موردانتظارترین سریال‌های دیزنی پلاس در آخرین اقتباس از رمان‌های ریک ریوردان است که به وزدی منتشر خواهد شد. فیلمبرداری سریال در اوایل امسال به پایان رسید. این سریال توانست یکی از داستان های جذاب یونان باستان را بررسی کند. در حالی که طرفداران به شدت منتظر انتشار سریال هستند، Disney+ تصمیم گرفته پوستر رسمی سریال Percy Jackson را منتشر کند.

پوستر رسمی سریال Percy Jackson

تفسیر پوستر سریال

طبق اخبار فیلم و سریال مووی 21 پوستر رسمی سریال Percy Jackson بر روی نمادهای مهم در جهان پرسی جکسون تمرکز دارد و شامل دو شی است که طرفداران به طور کامل آنها را می شناسند. در بالا پرچم کمپ Half-Blood قرار دارد. که البته با رنگ نارنجی پررنگ کامل شده است. در طول دوره تصدی این مجموعه کتاب تا کنون، لوگوی درخشان کمپ Half-Blood به یک تصویر کاملاً شناخته شده تبدیل شده است. حتی برای کسانی که ممکن است به طور دقیق داستان را دنبال نکرده باشند. و ندانند که منشا آن از کجاست.

 در پایین پوستر یک کلاه گلادیاتوری در زیر پرچم قرار دارد. که یک ردیف تزیین آبی رنگ دارد. که می تواند نشان دهنده تبار خدایی پرسی باشد. زیرا او پسر پوزیدون است.همانطور که گفته شد Percy Jackson and the Olympians از سری کتاب های پرفروش ریک ریوردان اقتباس شده است. فصل 1 سریال بر روی کتاب 1، دزد رعد و برق تمرکز خواهد کرد. این فیلم نیمه خدای جوان ما پرسی (واکر اسکوبل) را معرفی می کند. داستان یک بچه معمولی که می فهمد نیروهای خارق العاده ای دارد. و شخصیت او فراتر از آن چیزی است که فکر می کرد.

پس از اینکه در مدرسه مورد حمله هیولا قرار می گیرد. مادرش سالی (ویرجینا کال) به پرسی می گوید که او نیمه خداست و او را به کمپ Half-Blood می فرستد. جایی که می تواند در کنار بچه های دیگری که مانند او هستند، قرار گیرد. با این حال پرسی به زودی در المپوس وارد جنگی می‌شود که به کمک دوستان جدیدش آنابث (لیا ساوا جفریز) و گروور (آریان سیمهادری) نیاز دارد تا بتواند اوضاع را قبل از بدتر شدن متوقف کند.

پوستر رسمی سریال Percy Jackson

سفر پرسی جکسون به تلویزیون

نمایش سریال بدون شک طرفدارانی به شدت هیجان زده خواهد داشت. اما مدت زمان زیادی طول کشید تا این داسان به این نقطه برسد. اولین تلاش برای اقتباس از کتاب های ریوردان در سال 2010 با فیلم لوگان لرمن انجام شد و به دنبال آن فیلم دومی با اقتباس از دریای هیولاها انجام شد. با این حال طرفداران علاقه ای به اقتباس ها نداشتند. تا حدی به دلیل عدم مشارکت ریوردان. نزدیک به یک دهه بعد ریوردان اعلام کرد که مجموعه دیزنی پلاس در سال 2020 در حال توسعه است و ساخت رسمی آن در ژانویه 2022 انجام می شود. سپس فیلمبرداری در ژوئن 2022 آغاز شد و در اوایل 2023 فیلمبرداری به پایان رسید. سریال در حال حاضر در حال گذراندن مراحل پس از تولید است. و احتمالا این مراحل تا اوایل سال 2024 به اتمام می رسد.

Percy Jackson and the Olympians دارای یک گروه از بازیگران پر ستاره مانند: لنس ردیک فقید، توبی استفنز، جیسون مانتزوکاس، مگان مولالی، جسیکا پارکر کندی، آدام کوپلند، چارلی بوشنل، دیور گودجان، تیم شارپ، اولولاسموند تیفنس، سوزانو مورالیا، تیم شارپ، سوزانو موریپ و گلین تورمن اپیزود آزمایشی توسط ریوردان و جو استاینبرگ نوشته شده است و جیمز بابین به عنوان کارگردان است.

تاریخ انتشار Percy Jackson and the Olympians در حال حاضر در سال 2024 تعیین شده است. اگرچه Disney+ هنوز به طور رسمی پنجره انتشار مشخص تری را تنظیم نکرده است. اما مطمئننا به زودی تاریخ دقیق تر اعلام خواهد شد. در ادامه می توانید پوستر رسمی سریال Percy Jackson مشاهده نمایید.

پوستر رسمی سریال Percy Jackson

منبع Collider

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

8 + 17 =