آیا تام کروز در نقش مرد آهنی دنیای مارول ظاهر می شود؟

تام کروز در نقش مرد آهنی

وقتی in Multiverse of Madness Doctor Strange رسما اکران شد و تام کروز در نقش مرد آهنی در این فیلم ظاهر نشد طرفداران از اینکه شایعه ورود این بازیگر به دنیای سینمایی مارول نادرست بود، ناامید شدند. استودیو مارول در حال گسترش فاز 5 MCU است و شایعات در مورد بازی تام کروز در نقش مرد آهنی نیزهنوز از بین نرفته است.

طبق اخبار فیلم و سریال مووی 21 در نهایت تام به این وضعیت واکنش نشان داد. تام کروز با کنار گذاشتن این شایعات، اخیراً به طور مستقیم درباره ورود به دنیای مارول و شایعات آن با طرفدارانش صحبت کرد.

تام کروز در نقش مرد آهنی

در مصاحبه ای از این بازیگر سوال شد که تقریباً به جای رابرت داونی جونیور برای نقش مرد آهنی انتخاب شد. اما آیا تام تمایل دارد که در نقش یک ابرقهرمان بازی کند یا خیر. تام گفت: “حتی به این نقش نزدیک هم نیستم. به هیچ وجه در نقش مرد آهنی و جایگزین رابرت نمی شوم. من عاشق رابرت داونی جونیور هستم.”

در ادامه گفت: «معمولا نقش هایی که به من پیشنهاد می شود را رد نمی کنم. اما این برا من مهم است که مخاطب دوست دارد من را را در چنین نقشی ببیند؟ و چگونه می توانم کمک کنم که یک نقش بهتر دیده شود. اما در مورد نقش مرد آهنی نمی توانم این کار را انجام دهم بدون شک تمام طرفداران تنها رابرت را به عنوان مرد آهنی قبول دارند همان طور که خودم رابرت را به عنوان مرد آهنی قبول دارم.»

منبع Hypebeast

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج × سه =