تاریخ اکران Godzilla x Kong به دلیل اعتصابات بازیگران به تعویق افتاد

تاریخ اکران Godzilla x Kong

  تاریخ اکران Godzilla x Kong به 12 آپریل 2024 موکول شد. Godzilla x Kong: The New Empire در ابتدا برای 14 مارس برنامه ریزی شده بود اما با یک ماه تاخیر در آپریل 2024 اکران خواهد شد. دن استیونز، ربکا هال و برایان تایری هنری از جمله بازیگران جدیدی هستند که به این فیلم اضافه شدند.

طرفداران MonsterVerse باید کمی بیشتر برای دنباله فیلم صبر کنند. اعتصاب بازیگران و نویسندگان یک دوئل تاریخی را ایجاد کرده است. که باعث شده بسیاری از تولیدات مهم هالیوود با تاخیر در اکران مواجه شوند. اکنون تاریخ اکران Godzilla x Kong از 14 مارس تا 12 آوریل 2024 یک ماه به تعویق افتاد. این بخشی از تاخیر بزرگ‌تر Legendary بود. برادران وارنر

پیش از این تاریخ اکران فیلم Dune: Part Two را تغییر دادند و به 15 ماه 2024 منتقل کردند. در حالی که هر دو فیلم فاصله کمی تا تاریخ اکران داشتند. این تاخیرها به دلیل تداوم اعتصاب بازیگران است. زیرا در این حالت بازیگران نمی توانند برای فیلم خود تبلیغات انجام دهند و یا در فرش قرمز افتتاحیه فیلم و اکران های فیلم شرکت کنند.

موفقیت فرنچایزهای بلاک باستر بزرگی مانند Dune و MonsterVerse به آگاهی تماشاگران سینما کمک می کند. زیرا چیزهایی مانند اولین نمایش، حضور در نمایش های دیرهنگام، و مصاحبه ها تا حد زیادی به موفقیت این فیلم های پرهزینه کمک می کند. با توجه به اینکه هزینه های هنگفتی برای ساخت این فیلم ها صرف شده، تاخیر در اکران آنها بهترین تصمیمی است که عوامل فیلم می توانند برای تولیدات خود بگیرند و اجرا نمایند.

به طور مثال بازیگران گودزیلا ایکس کونگ شامل دن استیونز، ربکا هال و برایان تایری هنری هستند که همگی نام‌های شناخته‌شده‌ای هستند که به سودآوری فرنچایز کمک می‌کنند. پس در این صورت تغییر تاریخ اکران Godzilla x Kong بهترین تصمیم برای فروش و سود بیشتر فیلم است.

تاریخ اکران Godzilla x Kong

«گودزیلا ایکس کونگ» درباره چیست؟

این فرنچایز به خاطر توطئه‌های تفکر برانگیز و متحول کننده‌اش شناخته نمی‌شود. اما این فیلم بیشتر به دلیل تقابل دو تایتان معروف سینما مورد علاقه بسیاری از طرفداران است. خلاصه داستان به شرح زیر است:

دنباله‌ای بر گودزیلا در برابر کونگ (۲۰۲۱)، و پنجمین فیلم در دنیای سینمایی هیولاها از لجندری پیکچرز خواهد بود. این جدیدترین اثر در مجموعه Monsterverse است. داستان فیلم درباره رویارویی گودزیلا و کنگ با یک ماجراجویی سینمایی کاملاً جدید است که کنگ و گودزیلا ترسناک را در برابر یک تهدید بزرگ کشف نشده پنهان در دنیای ما قرار می دهد و موجودیت آنها و ما را به چالش می کشد. فیلم جدید حماسی بیشتر به تاریخچه این تایتان‌ها، منشأ آنها و اسرار جزیره جمجمه و فراتر از آن می‌پردازد. در حالی که نبرد اسطوره‌ای را که به شکل‌گیری این موجودات خارق‌العاده کمک کرد و آنها را برای همیشه به نوع بشر گره زد، آشکار می‌کند.

تاریخ اکران Godzilla x Kong

جهان MonsterVerse

از آنجایی که MonsterVerse در فیلم‌هایی مانند Kong: Skull Island و Godzilla vs Kong کار بزرگی در گسترش جهان انجام داده است. دیدن این دو هیولای معروف فیلم با هم و همچنین با افرادی که با آن‌ها می‌جنگند هیجان‌انگیز خواهد بود. مبارزات این فرنچایز از بهترین‌ها در تاریخ اخیر فیلم بوده‌اند. بنابراین آدام وینگارد کارگردان فرنچایزهای گذشته بازگشته تا بتواند این فرانچایز حماسی را به سرانجام برساند.

Godzilla x Kong: The New Empire در تاریخ 12 آوریل 2024 روی پرده سینماها می رود. پیش از این قرار بود در تاریخ ۱۵ مارس ۲۰۲۴ در قالب آی‌مکس اکران شود اما در حال حاضر هیچ تاریخی برای اکران آی‌مکس این فیلم مشخص نشده است که با توجه به ژانر فیلم بدون شک سودآوری بسیار خوبی برای این فیلم خواهد داشت.

منبع Collider

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بیست − 6 =