تعداد فالوورهای اینستاگرام ال فانینگ مانع رسیدن او به یک فرنچایز شد

فالوورهای اینستاگرام ال فانینگ

مصاحبه اخیر این بازیگر نشان داد که تعداد فالوورهای اینستاگرام ال فانینگ باعث شده او بازی در یک فرنچایز معروف را از دست بدهد. ال فانینگ همچنان در مورد فشار هالیوود برای پیوستن به فیلم های فرنچایز بزرگ صحبت می کند.

ال در قسمت پنج‌شنبه پادکست Happy Sad Confused گفت که برای موفقیت در صنعت نیازی به انجام پروژه‌هایی برای برندهایی مانند Marvel، DC Studios و Star Wars ندارد.

فانینگ گفت که قبلاً برای یک نقش در یک فرنچایز بزرگتر تست بازیگری داده بود، که نامی از آن نبرد. اما به دلیل حضورش در شبکه های اجتماعی این نقش را دریافت نکرد.

فالوورهای اینستاگرام ال فانینگ

فانینگ می‌گوید: «من یک بار برای یک نقش تلاش بسیاری کردم اما در نهایت نتوانستم آن را به دست بیاورم. به من گفته شد از دست دادن این نقش به این دلیل بود که در آن زمان فالوور اینستاگرام کافی نداشتم. اما من به این موضوع اعتقادی ندارم.» تعداد فالوورهای اینستاگرام ال فانینگ در حال حاضر حدود 6 میلیون نفر است.

طبق اخبار سلبریتی مووی 21 فانینگ که نقش آرورا را در فیلم لایو اکشن Maleficent و دنباله آن در سال 2014 دیزنی بازی کرد. در مورد سیر کلی حرفه‌اش، گفت که همه چیز در حالت متعادل قرار دارد. در حال حاضر نیز سریال کمدیThe Great  را در حال پخش دارد. که پخش سومین فصل آن آغاز شده و داستان ملکه کاترین کبیر روسیه را دنبال می کند.

منبع Hollywoodreporter

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

20 − یک =