پوستر و تریلر Secret Invasion

تریلر جدید Secret Invasion مینی‌ سریال جدید مارول.توسط دیزنی منتشر شد است. این مجموعه بر پایهٔ کامیکی به همین نام ساخته شده‌است. تولید این مجموعه بر عهده مارول استودیوز است و برنامه‌ریزی شده‌است که بخشی از مجموعه‌های تلویزیونی واقع‌شده در دنیای سینمایی مارول باشد و همچنین داستان آن با فیلم‌های این فرنچایز ارتباط دارد. کایل بردستریت به عنوان سرپرست نویسنده در ساخت این مجموعه فعالیت دارد.

تریلر Secret Invasion
پوستر شخصیت های سریال تهاجم مخفی

طبق گفته. امیلیا کلارک هرکسی میتواند مینی سریال تهاجم مخفی را ببیند. حتی مادرش و نیازی به دیدن پروژه های قبلی مارول نیست.

امیلیا کلارک در Secret Invasion نقش دختر فرمانده Skrull ها را بر عهده دارد. او بر خلاف پدرش که جود لا نقشش را در کاپیتان مارول 2 بازی کرد. برای فیوری و دوستانش یا کل نژاد بشر احترام زیادی قائل نیست. کلارک به این نشریه گفت: “این افراد مدت ها پیش وعده های زیادی را داده بودند. اما هیچ اتفاقی نیفتاد. بنابراین قابل درک است که او رنجیده شده باشد.” “احساسات زیادی در درون او وجود دارد. و جنبه های تقابلی زیادی در شخصیت او وجود دارد که ناشی از شرایط است.”

ساموئل ال. جکسون نقش نیک فیوری را از مجموعه فیلم‌ها به همراه بن مندلسون در نقش تالوس ایفا می‌کند. امیلیا کلارک و اولیویا کولمن. از بازیگران جدیدی هستند. که با این سریال به دنیای مارول پیوستند.

تهاجم مخفی انتظار می‌رود اوایل ۲۰۲۳ به نمایش درآید و شامل شش قسمت خواهد بود. این مجموعه بخشی از فاز پنجم دنیای سینمایی مارول خواهد بود.

داستان سریال

گروهی از بیگانگان در حال تغییر شکل هستند. این بیگانه ها در تمام قسمت های زمین و میان مردم نفوذ کرده اند.

تریلر جدید Secret Invasion از اینجا ببنید:

در حال بارگذاری پخش کننده...

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه × 1 =