دعوت بیلی آیلیش از هواداران برای شرکت در انتخابات میان دوره ای

انتخابات

این خواننده 20 ساله روز جمعه با انتشار ویدئویی از هوادارانش خواست تا پای صندوق های رای حاضر شوند. در حالی که آیلیش هیچ حمایت خاصی از نامزدها انجام نداد. بیلی مشخص کرد که در مورد مسائل مهمی مانند حقوق سقط جنین در کدام سمت ایستاده است.

طبق گزارش سلبریتی مووی 21 خواننده “Bad Guy” به هواداران گفت: “می خواهم توضیح دهم که چرا امسال در انتخابات رای می دهم و فکر می کنم چقدر مهم است که شما هم رای دهید. من به آنچه در برگه های رای است و آنچه در خطر است نگاه می کنم.”

او ادامه داد: “حقوق، آزادی و آینده ما در خطر است و اگر در این مراسم حاضر نشویم. بدون استثنا شاهد ممنوعیت ملی سقط جنین خواهیم بود.آنها حتی می خواهند آزادی ازدواج با کسی که دوستش داریم را از بین ببرند. حقوق رای را محدود کنند و قوانینی را وضع کنند که پیشرفت هایی مربوط تغییرات آب و هوایی را هم محدود نمایند. تنها راه برای اطمینان از آینده این است که خودمان آن را بسازیم. به همین دلیل باید در 8 نوامبر رای دهیم.”

انتخابات

شرکت در انتخابات

آیلیش عکسی از خود به همراه خانواده‌اش از جمله برادر فینیاس و دوست دخترش، کلودیا سولوسکی در حالی که برگه‌های رای خود را در دست دارند منتشر کرد. فینیاس که اوایل سال جاری در کنار خواهرش اسکار بهترین آهنگ اصلی را دریافت کرد. در صفحه اینستاگرام خود اظهار نظر کرد: «خیلی آسان بود.»

آیلیش از طرفدارانش خواست تا برنامه های رای خود را تنظیم کنند و با یک یادداشت قدرتمند امضا کرد: “بیایید به آنها نشان دهیم که قدرت ما چگونه است.”

بیلی در اکتبر سال گذشته یک اجرا در تگزاس داشت. اجرای ائ پیام هایی داشت که قوانین سقط جنین در تگزاس را نقض کرد. او به جمعیت گفت: “وقتی آنها این قانون را اجرا کردند. من تقریباً نمی خواستم نمایش را اجرا کنم. زیرا می خواستم این آها را به خاطر اجازه دادن به این اتفاق در اینجا مجازات کنم.” اما پس از آن، به یاد آوردم که این شما هستید که قربانیان این قانون لعنتی هستید و شما سزاوار بهترین ها جهان هستید پس تصمیم گرفتم اجرای خود را ادامه دهم.”

منبع Yahoo

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

13 − شش =