اولین تجربه کارگردانی تیلور سوئیفت برای استودیو Searchlight Pictures

کارگردانی تیلور سوئیفت

تیلور سوئیفت اولین کارگردانی فیلم بلند سینمایی خود را با Searchlight Pictures انجام خواهد داد. این خواننده، ترانه‌سرا و کارگردان فیلمنامه‌ای نوشته که توسط استودیو برنده اسکار تهیه خواهد شد. سایر جزئیات کلیدی مانند طرح و انتخاب بازیگران تا زمان بعدی مخفی نگه داشته می شوند. اما ساخت فیلم توسط موفق ترین موسیقیدان جهان یک حرکت شگفت انگیز است.

تیلور یک هنرمند و داستان نویس است. دیوید گرینبام و متیو گرینفیلد رؤسای سرچ لایت می‌گویند که همکاری با تیلور در آغاز این سفر خلاقانه و هیجان‌انگیز واقعاً باعث خوشحالی و افتخار است.

بنابر اخبار هالیوود مووی 21 سوئیفت تنها هنرمندی است که برای کارش در فیلم کوتاه « All Too Well» و « The Man» موفق به دریافت دو جایزه بهترین کارگردانی در MTV VMA شده است. سوئیفت ۱۱ بار برنده گرمی و تنها هنرمند زنی است که برنده آلبوم سال در سه مناسبت مختلف شده است. در ماه اکتبر سوئیفت دهمین آلبوم استودیویی به نام ” Midnights” را منتشر کرد.

سوئیفت در زندگی حرفه‌ای خود برای حرکت بین ژانرهای موسیقی با ترکیب پاپ، کانتری، فولک مستقل و آلترناتیو راک، شهرت پیدا کرده است. از آلبوم‌های او می‌توان به «۱۹۸۹»، «Folklore» و «Red» اشاره کرد.

کارگردانی تیلور سوئیفت

محصول ۱۴ دقیقه‌ای « All Too Well» که سوئیفت نویسندگی و کارگردانی آن را برعهده داشت، در جشنواره فیلم ترایبکا ۲۰۲۲ و جشنواره بین‌المللی فیلم تورنتو به نمایش درآمد. سوئیفت همچنین در فیلم‌های «روز ولنتاین»، «گربه‌ها» و امسال در فیلم «آمستردام» دیوید او راسل بازی کرده است. دو فیلم آخر بمب های بدنامی بودند. اما سوئیفت فقط نقش های کوچکی در آنها داشت.

سرچ لایت اخیراً فیلم « The Menu» از مارک مایلود یک فیلم ترسناک و « The Banshees of Inisherin» از مارتین مک‌دونا را منتشر کرده است که انتظار می‌رود یکی از رقبای اصلی اسکار باشد.

منبع Variety

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

10 + 8 =