جدیدترین و خلاقانه ترین تیزر تبلیغاتی Super Mario Bros. Movie

تیزر تبلیغاتی Super Mario Bros. Movie

تیزر تبلیغاتی Super Mario Bros. Movie منتشر شد. یک تبلیغ جدید و مبتکرانه، مرتبط با اکران «فیلم برادران سوپر ماریو» در 7 آوریل، به عنوان تبلیغی برای لوله کشی برادران سوپر ماریو که به شهروندان بروکلین و کوئینز خدمات می دهد.

یکی از مشتریان راضی در این آگهی می گوید: “با تشکر از برادران سوپر ماریو، به نظر می رسد تنها چیزی که تخلیه نکرده اید حساب بانکی من است.”

همچنین یک وب‌سایت ساختگی وجود دارد که به مشتریان اطمینان می‌دهد که کسب‌وکار آن بسیار حرفه ای و خانوادگی است. هیچ اشاره ای به نجات شاهزاده خانم ها یا نبرد با اژدها نشده است.

اخبار مرتبط: دومین تریلر انیمیشن Super Mario Bros
 .

ساخت انیمیشن

«فیلم برادران سوپر ماریو» توسط سازنده بازی نینتندو، و همچنین یونیورسال پیکچرز و ایلومینیشن، سازندگان «من نفرت‌انگیز» ساخته شده است. کریس پرت صداپیشگی ماریو، چارلی دی لوئیجی، ست روگن دانکی کونگ و آنیا تیلور جوی پرنسس هلو است. این فیلم هنوز منتشر نشده است. اما تیزرهای تبلیغاتی اولیه توسط طرفداران خصوصا طرفداران وفادار به بازی مورد استقبال قرار گرفته است. اقتباسی از فیلم «برادران سوپر ماریو» در سال ۱۹۹۳ ساخته شد که انتظار می رفت استقبال زیادی از آن شود. اما به طور گسترده به یک فیلم و اثر غیرقابل تماشا تبدیل شد. و توسط طرفداران نیز مورد تمسخر قرار گرفت.

فیلم «برادران سوپر ماریو» ۷ آوریل 2023 ابتدا در سینماها اکران خواهد شد.

تیزر تبلیغاتی Super Mario Bros. Movie 

منبع Variety

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سیزده + بیست =