رتبه‌بندی بهترین فیلم های نوحا سنتینو

بهترین فیلم های نوحا سنتینو

نوحا سنتینو بازیگر اهل میامی فلوریدا است که در دیزنی شروع به کار کرد. با معرفی بهترین فیلم های نوحا سنتینو همراه باشید.

7. Charlie’s Angels (2019)

بهترین فیلم های نوحا سنتینو

فرشتگان چارلی (2019) توسط الیزابت بنکس نوشته و کارگردانی شده است. نوحا سنتینو در نقش لنگستون، دستیار فرشتگان (کریستین استوارت، نائومی اسکات، الا بالینسکا) بازی می کند.

نوحا سنتینو بازیگر تلویزیون و همچنین بازیگر فیلم های نتفلیکس بود و این نقش اولین نقش اوبر روی پرده بزرگ سینما بود.

6. Sierra Burgess is a Loser (2018)

بهترین فیلم های نوحا سنتینو

Sierra Burgess is a Loser یک فیلم اورجینال نتفلیکس است. متنی به شماره اشتباه ارسال می شود که منجر به ایجاد یک رابطه عاشقانه مجازی بین دو نفر می شود. نوحا سنتینو در نقش جیمی، یک بچه عصبی که می‌خواهد با محبوب‌ترین دختر مدرسه باشد، بازی می‌کند. ورونیکا، محبوب ترین دختر مدرسه به جیمی شماره تلفن دیگری می دهد که اتفاقاً شماره تلفن سیرا برگس (شانون پرسر) است.

سیرا و ورونیکا (کریستین فروسث) با هم متحد می شوند تا هویت سیرا را پنهان کنند. این اثر از بهترین فیلم های نوحا سنتینو می باشد.

5. The Perfect Date (2019)

بهترین فیلم های نوحا سنتینو

نوحا سنتینو در فیلم The Perfect Date نیز به نقش‌آفرینی پردا‌خته است. وی در نقش بروکس راتیگان است، دانش آموزی که برنامه ای ایجاد می کند تا خدمات خود را به عنوان تاریخ جعلی برای پذیرش در دانشگاه ییل ارائه دهد.

شخصیت نوحا سنتینو یک شخصیت رمانتیک و باهوش است که می خواهد عشق را از صمیم قلب پیدا کند.

4. To All the Boys: P.S. I Still Love You (2020)

بهترین فیلم های نوحا سنتینو

نوحا سنتینو در دومین اقتباس از این سه‌گانه، نقش پیتر کاوینسکی را دوباره بازی می کند.

جان آمبروز و لارا جین در حین کار داوطلبانه شروع به توسعه دوستی خود می کنند که باعث بروز حسادت پیتر می شود. این امر منجر به تنش در روابط آنها می شود. یکی دیگر از درگیری‌هایی که لارا جین با آن روبرو می‌شود، ناامنی‌هایی است که او با پیتر (امیلیجا باراناک) دا‌شته و با آنها روبرو می‌شود. این رابطه مانند هر رابطه واقعی دیگری فراز و نشیب خود را دارد. این فیلم یک اثر عاشقانه و نوجوانانه است که به بینندگان امکان فرار از واقعیت را می دهد. این اثر از بهترین فیلم های نوحا سنتینو می باشد.

3. Black Adam (2022)

بهترین فیلم های نوحا سنتینو

نوحا سنتینو در فیلم Black Adam نقش مکمل دارد. او در نقش اتم اسمشر، یکی از اعضای انجمن عدالت آمریکا است. اتم اسمشر دوست بلک آدام است.

همچنین بخوانید: ساخت فیلم Black Adam 2 در هاله ای از ابهام

تطبیق پذیری سنتینو به عنوان یک بازیگر در نقش او در فیلم ضدقهرمانی Black Adam مشهود است، جایی که او مهارت های خود را هم به عنوان یک نقش اول رمانتیک و هم به عنوان یک ابرقهرمان به نمایش می گذارد. این فیلم با دیگر نقش های او متفاوت است. همبازی او، دواین جانسون، نقش بلک آدام را بازی می‌کند و این دو پیوندی پویا با یکدیگر ایجاد می‌کنند.

2. To All the Boys: Always and Forever (2021)

بهترین فیلم های نوحا سنتینو

نوحا سنتینو نقش خود را در نقش پیتر کاوینسکی در سومین اقتباس از این سه‌گانه نهایی می کند. پیتر می خواهد با لارا جین به استنفورد برود، اما ناگهان لارا جینز شیفته‌ی نیویورک می شود و تصمیم می گیرد به دانشگاه نیویورک برود. این طرح با هم شکست می خورد و این باعث ایجاد تضاد در روابط آنها می شود.

آنها در طول این سه گانه روابط خود را به طرق مختلف توسعه می دهند، اما عشق خود را به یکدیگر با داشتن یک رابطه صمیمی نشان می دهند. این فیلم از بهترین فیلم های نوحا سنتینو می باشد.

1. To All The Boys I Loved Before (2018)

بهترین فیلم های نوحا سنتینو

To All The Boys I Loved Before توسط جنی هان نوشته شده و توسط نتفلیکس در فیلمی اقتباس شده است. نوحا سنتینو پس از ایفای این نقش به یک بازیگر محبوب تبدیل شد. لارا ژان پنج نامه عاشقانه می نویسد، دریافت‌کننده‌ی نامه های عاشقانه او پیتر کاوینسکی است. آنها شروع به قرار جعلی می کنند زیرا پیتر دوست دارد حسادت ژان را برانگیزد و لارا جین نمی خواهد جاش بداند که او را دوست دارد. همانطور که آنها شروع به قرار گذاشتن ساختگی می کنند، متوجه می شوند که رابطه آنها دارد به چیزی واقعی تبدیل می شود.

این فیلم سرشار از آرامش و دلگرمی است زیرا بازیگران پیوند خوبی با یکدیگر دارند. این فیلم سفر نوحا سنتینو را در صنعت فیلم آغاز کرد.

منبع: Collider

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پانزده + 2 =