ساخت فیلم Black Adam 2 در هاله ای از ابهام

ساخت فیلم Black Adam 2

بلک آدام فیلم ابرقهرمانی دی سی که جانسون در آن نقش آفرینی کرد و تهیه کننده آن بود، قرار بود فرانچایز جدیدی را راه اندازی کند. اما جانسون روز سه شنبه اعلام کرد که برنامه های ساخت فیلم Black Adam 2 متوقف شده است.

جیمز گان و پیتر سفرن روسای جدید استودیو دی‌سی، که تنها چند هفته پس از اکران فیلم در اکتبر روی کار آمدند. کل دی‌سی را تغییر داده اند و پروژه‌هایی مانند دنباله‌ی Man of Steel هنری کاویل و Wonder Woman 3 پتی جنکینز را هم کنسل کردند.

جانسون روز سه‌شنبه در بیانیه‌ای نوشت: «من و جیمز گان با هم صحبت کردیم و بلک آدام در فصل اول کارهای آن ها جایگاهی ندارد. با این حال DC و Seven Bucks توافق کرده‌اند که از Black Adam در فصل‌های آینده DC استفاده کنند.»

گان بیانیه خود را به اشتراک گذاشت و نوشت: ” من همیشه هیجان زده هستم که ببینم @TheRock در مرحله بعدی چه می کند. نمی توانم صبر کنم تا به زودی همکاری کنیم.»

ساخت فیلم Black Adam 2

اکران بلک آدام

آدام که در 21 اکتبر اکران شد. یک پروژه پرشور از جانسون بود که 15 سال قبل از اکران در سینماها به ایفای نقش این شخصیت علاقه مند بود. در آن زمان جانسون به یکی از بزرگترین بازیگران جهان تبدیل شد و در سال 2017 از قدرت خود برای متقاعد کردن برادران وارنر و نیو لاین برای توسعه یک فیلم انفرادی بلک آدام استفاده کرد. نه اینکه این شخصیت در Shazam معرفی شود بلکه به عنوان یک شرور.

پیش از اکران، جانسون برنامه‌های خود را برای شخصیت‌ بلک آدام در فیلم هایی مانند انجمن عدالت آمریکا و همچنین فیلم آینده بلک آدام علیه سوپرمن اعلام کرد. صحنه ای که به طور موقت هنری کویل را برای اولین بار پس از لیگ عدالت (2017) به عنوان سوپرمن بازگرداند. جانسون در بسیاری از نمایش‌های تبلیغاتی حتی از عبارتی استفاده کرد که به عنوان شعار غیررسمی فیلم تبدیل شد. زیرا او به دنبال نشان دادن دنیای دی سی بود: «سلسله مراتب قدرت در دنیای دی سی در شرف تغییر است».

ساخت فیلم Black Adam 2

شکست در باکس آفیس

با این حال، آدام در باکس آفیس با 391 میلیون دلار در سطح جهانی ناامید شد و نقدهای ضعیفی به دست آورد. بلک آدام یک فیلم فوق العاده گران بود. به گفته منابع هزینه‌های فیلم به ۲۶۰ میلیون دلار رسید.

همانطور که در داستان ورایتی در 5 دسامبر ذکر شد. فیلم از لحاظ نمایشی سودآور نخواهد بود. روز بعد جانسون با یک پست توییتری سودآوری فیلم را ارزیابی کرد. حرکتی بسیار غیرمعمول برای یک بازیگر یا تهیه کننده. این کار همچنین جانسون را در حالت تدافعی قرار داد و همچنان در مورد یک فرانچایز بالقوه در مورد فیلمی صحبت می‌کرد که آینده آن حتی در آن زمان نیز بسیار مشکوک بود.

ساخت فیلم Black Adam 2

اختلاف جانسون و گان

طبق اخبار هالیوود مووی 21 در روزهای اخیر، شایعاتی در مورد اختلاف بین جانسون و استودیو به گوش رسید.جانسون به طور علنی در مورد استخدام گان و سفرن اظهار نظر نکرده بود و بسیاری از ناظران به تنش اساسی بین دو اشاره کردند. با این حال جانسون خاطرنشان کرد که این دو رابطه خوبی دارند.

جانسون روز سه‌شنبه نوشت: «من و جیمز سال‌ها همدیگر را می‌شناسیم و همیشه به دنبال موفقیت یکدیگر بوده‌ایم. “الان فرقی نمی کند کجا هستم. من همیشه برای پیروزی DC (و Marvel) و برنده شدن می جنگم.”

همه چیز دو ماه پیش بسیار متفاوت به نظر می رسید. زمانی که جانسون در اولین نمایش بلک آدام در نیویورک در 12 اکتبر، جایی که او در مورد اولین روز لباس پوشیدن خود به خبرنگاران گفت، احساس ناراحتی می کرد. این بازیگر گفت: “من فقط نگاهی به آینه انداختم لحظه بسیار متواضعانه ای بود. زیرا برای این فیلم سخت جنگیدم تا این فیلم ساخته شود و آن را در مسیر درست نگه دارم. پانزده سال طولانی و ما اینجا هستیم.»

منبع Hollywoodreporter

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه + دوازده =