تاریخ انتشار فصل دوم سریال Reacher مشخص شد

تاریخ انتشار فصل دوم سریال Reacher

آمازون به تازگی تاریخ انتشار فصل دوم سریال Reacher را مشخص کرد. آلن ریچسون در فصل اول سریال Reacher در سال 2022 شخصیت کلاسیک جک ریچر را زنده کرد و پس از اینکه دو فیلم تام کروز جک ریچر تنها حدود 400 میلیون دلار در باکس آفیس به دست آوردند. تصمیم گرفته شد که دوباره سریال این شخصیت راه اندازی شود.

این سریال بر اساس مجموعه 27 کتابی جک ریچر نویسنده لی چایلد، Prime’s Reacher ساخته شده است. خط داستانی از کتاب اول به نام Killing Floor اقتباس شده و فصل 2 تنها چند روز پس از پخش فصل اول در فوریه 2022 ادامه پیدا می کند.

تاریخ انتشار فصل دوم سریال Reacher

تاریخ انتشار

طبق اخبار فیلم و سریال مووی 21 در یک ویدیوی تبلیغاتی جدید از Prime Video برای Prime Day 2023، این پخش کننده زمان انتشار و پخش تعدادی از برنامه های آینده خود را تأیید کرد.

در آن ویدیو پرایم اعلام کرد که تاریخ انتشار فصل دوم سریال Reacher برای دسامبر 2023 تنظیم شده است. تنها چند ثانیه از این سریال در این ویدیو نشان داده شد. از جمله دو عکس از جک ریچر آلن ریچسون که به دوردست ها نگاه می کند. او به سمت ماشینی می رود و در تعقیب هدف بعدی خود با مشت به پنجره می زند و یک خط دیالوگ می گوید: «من به تو فرصتی برای رفتن می دهم» و کلیپ به اتمام می رسد.

در دسامبر 2022 ورنون سندرز رئیس بخش تلویزیون استودیو آمازون در مورد برنامه آینده فصل 2 صحبت کرد و ریچسون را به دلیل “کاراکتر فوق العاده” تحسین کرد.

او همچنین کنایه زد که فصل 2 حتی از فصل قبلی خود فراتر می رود در حالی که واکنش طرفداران را نسبت به سریال همراه داشت گفت: “احتمال زیادی وجود دارد که سریال سال آینده بازگردد” و گفت:

“کارهار خیلی خوب پیش می‌رود. آلن بازگشته است. و او در این نقش بسیار فوق‌العاده است. من به تهیه‌کنندگان [به خاطر] یافتن این بازیگر برای “ریچر” افتخار می‌کنم. واکنش طرفداران کتاب “ریچر” تاکنون فوق العاده بوده است. فصل 2 شگفت انگیز است درست به همان اندازه که فصل اول عالی بود. فکر می کنم فصل دوم فراتر از آن باشد. و فکر می کنم نمایش خوبی را پشت سر بگذارد.”

تاریخ انتشار فصل دوم سریال Reacher

سایر بازیگران سریال

در حال حاضر تایید شده است که یکسری بازیگر جدید به این سریال پیوسته است. سریندا سوان از Inhumans و رابرت پاتریک از Peacemaker در کنار چند تازه‌وارد دیگردر سریال حضور دارند. فصل 2 این سریال از کتاب یازدهم لی چایلد به نام بدشانسی و دردسر الهام گرفته است.

در آن کتاب ریچر زمانی که شخصی به طور ناشناس پولی را به حساب بانکی‌اش واریز می‌کند. او بررسی های خود را آغاز می کند و در نهایت به این نتیجه می‌رسد که این پول فقط می‌تواند از یکی از اعضای تیم تحقیقاتی ارتش او واریز شده باشد. او با بررسی تعدادی از سرنخ های قتل ها به نتایج جدیدی دست پیدا می کند. و دوباره با بازماندگان تیمش متحد می شود. این گروه برای حل یک معمای جدید تلاش می کنند و سعی می کنند دوباره به حالت با یکدیگر متحد شوند.

با توجه به اینکه انتظار می‌رود فصل 2 یک مجموعه جدید هشت قسمتی مانند فصل 1 باشد. آمازون امیدوار است که ریچر دوباره مورد استقبال قرار گیرد. فصل 1 امتیاز 92% Tomatometer را در Rotten Tomatoes به دست آورد.

و با در نظر گرفتن این که Child دو دوجین کتاب دیگر در مجموعه خود دارد. بسیاری از طرفداران در حال حاضر مشتاقانه منتظر فصل های بیشتر از فصل 2 هستند تا ببینند ریچسون و بازیگران تا چه زمانی می توانند این سریال را ادامه دهند.

تاریخ انتشار فصل دوم سریال Reacher قرار است در ماه دسامبر 2023 مشخص شده است.

منبع Thedirect

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو × دو =