مجوز ساخت و پخش سریال Nautilus بر اساس رمان بیست هزار فرسنگ زیر دریا به AMC واگذار شد

سریال Nautilus بر اساس رمان بیست هزار فرسنگ زیر دریا

شبکه‌های AMC حقوق خطی و استریم Nautilus را در ایالات متحده و کانادا گرفته است. تصویری دوباره از رمان کلاسیک ژول ورن به نام بیست هزار فرسنگ زیر دریا در ایالات متحده و کانادا. سریال Nautilus بر اساس رمان بیست هزار فرسنگ زیر دریا که از شرکت‌های بریتانیایی Moonriver TV و Seven Stories متعلق به All3Media به استریم راه پیدا کرده اند. این سریال ابتدا برای دیزنی پلاس تنظیم شده بود. که آن را در اوت 2021 انتخاب کرد. با این حال پس از لغو نمایش سریال Nautilus بر اساس رمان بیست هزار فرسنگ زیر دریا در اوایل سال جاری دیزنی اینترتینمنت مجوز Nautilus را به AMC و پخش کننده برادرش AMC+ داده است که قصد دارند این سریال را در سال 2024 پخش کنند.

طبق اخبار هالیوود مووی 21 بن دیویس مدیر اجرایی برنامه نویسی اصلی در شبکه های AMC و استودیو AMC می گوید: « Nautilus یک درام بزرگ و فراگیر است که مطمئناً برای طرفداران دنیای جاودانه آن رایس و دیگر سریال های پر سر و صدا و طرفداران مانند Orphan Black: Echoes جذاب خواهد بود. “ما مشتاقانه منتظر هستیم تا آن را به عنوان یک رویداد تلویزیونی ویژه در سال آینده به + AMC و AMC بیاوریم.”

سریال Nautilus بر اساس رمان بیست هزار فرسنگ زیر دریا

داستان سریال

پروفسور «آروناکس» به همراه «ندلند» که صیاد نهنگ است، و یک دوست دیگر، با یک کشتی تحقیقاتی به جستجوی این هیولای زیر آب می‌روند. اما کشتی در اثر برخورد با آن موجود آسیب می‌بیند و پروفسور «آروناکس» و همراهانش، از یک زیردریایی سر درمی‌آورند. چیزی که تا کنون مانندش را ندیده و حتی تصورش را هم نکرده‌اند.

آن‌ها با ناتیلوس سفر می‌کنند و شگفتی‌های دنیای آب را می‌بینند. و در همین حین با کاپیتان «نمو»، ناخدا و مالک ناتیلوس آشنا می‌شوند. پروفسور و همراهانش متوجه می‌شوند. در واقع در ناتیلوس اسیر هستند و دیگر نمی‌توانند به دنیای روی آب بازگردند. اما آن‌ها حاضر نیستند، تا آخر عمر در ناتیلوس بمانند. آن‌ها تلاش زیادی برای فرار از ناتیلوس می‌کنند اما موفق نمی‌شوند. فرار از ناتیلوس، غیرممکن است.

رمان ژول ورن پیش از این پایه‌ای برای فیلم دیزنی در سال 1954 بود. که جیمز میسون در نقش نیمو در کنار تعدادی دیگر از اقتباس‌ها نقش‌آفرینی کرد.

مارچند و تاکر در بیانیه‌ای گفتند: «ما بسیار هیجان‌زده هستیم که ماجراهای حماسی کاپیتان نیمو و زیردریایی افسانه‌ای او ناتیلوس را در کنار دیگر جهان‌های باورنکردنی AMC ارائه می‌کنیم. این سریال بینندگان را با نیمو و خدمه اش به سفری نفس گیر می برد. و با موجودات وحشتناک و نیروهای تاریک امپراتوری بریتانیا مبارزه می کند.»

منبع Hollywoodreporter

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

18 − یک =