پوستر کارکترهای فیلم مارولز منتشر شد

پوستر کارکترهای فیلم مارولز

در حال نزدیک شدن به اکران فیلم مارولز هستیم از این رو پوستر کارکترهای فیلم مارولز منتشر شده است. تا با بازیگران حاضر در فیلم بیشتر آشنا شویم. آنها آماده هستند تا بالاتر، بیشتر و سریع‌تر بروند(شعار فیلم مارولز).

در فیلم  The Marvels کارول دانورز با نام مستعار کاپیتان مارول هویت خود را از کری ظالم پس گرفته و انتقام خود را عملی کرده است. اما عواقب ناخواسته باعث می شود که کارول بار یک جهان بی ثبات را به دوش بکشد. وقتی وظایفش او را به یک کرم چاله غیرعادی مرتبط با کری می‌فرستد. قدرت او با کامالا خان طرفدار فوق‌العاده اش با نام مستعار میس مارول و خواهرزاده کارول که اکنون S.A.B.E.R است با نام کاپیتان مونیکا رامبو جا به جا می‌شود. این سه نفر باید با هم متحد شوند. و یاد بگیرند که در هماهنگی برای نجات جهان به عنوان The Marvels کار کنند.

بری لارسون، تیونا پریس، ایمان ولانی، زاوه اشتون، گری لوئیس، سئو جون پارک، زنوبیا شراف، موهان کاپور، ساگار شیخ و ساموئل ال جکسون در این فیلم بازی می کنند. نیا داکوستا کارگردانی و کوین فایگی تهیه کننده است. لوئیس دیسپوزیتو، ویکتوریا آلونسو، مری لیوانوس و متیو جنکینز به عنوان تهیه کنندگان اجرایی فعالیت می کنند. فیلمنامه توسط نیا داکوستا و مگان مک دانل و الیسا کاراسیک نوشته شده است. در ادامه می توانید پوستر کارکترهای فیلم مارولز را مشاهده نمایید.

اخبار مرتبط: تریلر فیلم The Marvels

پوستر کارکترهای فیلم مارولز پوستر کارکترهای فیلم مارولز پوستر کارکترهای فیلم مارولز پوستر کارکترهای فیلم مارولز پوستر کارکترهای فیلم مارولز پوستر کارکترهای فیلم مارولز

منبع Marvel

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج × پنج =