اولین عکس کریس همسورث در Extraction 2 محصول نتفلیکس

عکس کریس همسورث در Extraction 2

انتشار اولین عکس کریس همسورث در Extraction 2 نشان می دهد که فیلم  به مراحل پایانی فیلمبرداری رسیده و در حال ادیت است.

طبق خبرهای سینمایی مووی 21 سام هارگرو کارگردان Extraction 2 فاش شد کرد که ادامه این فیلم « مرگبار و خطرناک تر خواهد بود». عکس کریس همسورث در Extraction 2 در نقش تایلر راک را مشاهده می کنید.

عکس کریس همسورث در Extraction 2

اولین فیلم Extraction که در سال 2020 منتشر شد. این فیلم اکشن کریس همسورث، ستاره ثور: عشق و تندر را در نقش یک مزدور بازار سیاه به نام تایلر راک دنبال می‌کند که به لطف حرفه طولانی و خشن خود چیزی برای از دست دادن باقی نگذاشته است. اما زمانی که او برای نجات پسر ربوده شده ارباب جنایت بین المللی زندانی استخدام می شود، فرصت رستگاری پیدا می کند.

در پایان Extraction در حالی که تایلر ریک مملو از زخم‌های گلوله می‌شود و از روی پل می‌افتد. Extraction 2 با زنده ماندن او ادامه پیدا می کند. جزئیات داستان تا حد زیادی مخفی نگه داشته شده است. اما به نظر می رسد که تایلر به ماموریت جدیدی فرستاده می شود و وظیفه دارد یک خانواده را از چنگال یک گانگستر گرجی بی رحم نجات دهد.

هارگریو می گوید: «این یک ماموریت فرار است. اما بزرگ‌تر، بدتر، مرگبارتر و خطرناک‌تر از قسمت قبلی خواهد بود.»

عکس کریس همسورث در Extraction 2

ژانر اکشن

در کنار اولین تصاویر و عکس کریس همسورث در Extraction 2 می توان ژانر اکشن فیلم را حس کرد. درست مانند فیلم اول، همسورث بار دیگر بسیاری از بدلکاری ها را خودش اجرا خواهد کرد. چون نمی خواست لذت بازی در صحنه های اکشن را از دست بدهد. او درباره بازی در این صحنه ها گفت: “کار بسیار لذت بخشی است.” بدون شک من نمی توانم پرواز کنم. اما آنها به من کمک می کنند. این کار انرژی متفاوتی به من می دهد.”

فیلم Extraction 2 به کارگردانی سم هارگریو، نویسندگی جو روسو و با بازی کریس همسورث، گلشیفته فراهانی و آدام بسا در سال 2023 از شبکه نتفلیکس پخش خواهد شد.

منبع Movieweb

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پانزده + 20 =