ساندرا اوه به سریال The Sympathizer اثر رابرت داونی جونیور پیوست

ساندرا اوه

HBO و A24 بازیگران اضافه شده به سریال اقتباسی The Sympathizer اثر رابرت داونی جونیور را اعلام کردند.

طبق اخبار فیلم و سریال مووی 21 کیو چین و نگوین کائو کی و ساندرا اوه در اقتباس سریالی از رمان ویت تان نگوین برنده جایزه پولیتزر 2015 با همین نام حضور دارند.

” The Sympathizer” داستان مبارزات یک جاسوس کمونیست نیمه فرانسوی و نیمه ویتنامی در پایان جنگ ویتنام و تبعید او به ایالات متحده را دنبال می کند.

رمان نگوین به عنوان “حماسه ای گسترده از عشق و خیانت” و “کاوش در هویت و آمریکا، یک رمان جاسوسی جذاب و یک داستان قدرتمند از عشق و دوستی” توصیف می شود.

ساندرا اوه که اخیراً مستند PBS “Rise Against Asian Hate” را روایت کرده است. نقش خانم سوفیا موری، فمینیستی را بازی خواهد کرد که پیچیدگی های هویت آسیایی آمریکایی خود را در حالی که در یک مثلث عشقی درگیر شده است، کشف می کند.

کیو چین نقش مادری را بازی می‌کند که برای ویتنام احساس دلتنگی می‌کند و به سختی می‌تواند خود را با شرایط جدید وفق دهد. برخلاف پسرش که ابتدا خیلی راحت شرایط را پذیرفت. در نهایت، نگوین نقش مادام را بازی خواهد کرد.

ساندرا اوه

نقش رابرت در سریال

داونی جونیور نیز نقش های متعددی را به عنوان آنتاگونیست های اصلی سریال بر عهده می گیرد. بر اساس گزارش ها بازیگر مارول سر خود را تراشیده تا برای نقش جدید خود آماده شود.

دیگر بازیگران اصلی «همدل» که معرفی شده اند عبارتند از: هوآ ژوانده، فرد نگوین خان، تون لی، وی لی و آلن ترونگ.

هنوز تاریخ انتشار این سریال مشخص نشده است. «The Sympathizer» در حال حاضر در مرحله تولید است و در لس آنجلس و تایلند در حال فیلمبرداری است.

در ماه می، ساندرا اوه فصل چهارم و آخر سریال تلویزیونی مهیج جاسوسی “کشتن حوا” را به پایان رساند. او در مصاحبه ای فاش کرد که پایان بسیار متفاوتی را برای این سریال ارائه کرده است. او قرار است در سال 2023 در یک کمدی محصول هولو ظاهر شود.

منبع Yahoo

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه × 4 =